4 çocuklu babanın mezuniyet sevinci

Mustafa Kemal Üniversitesi Yayladağı Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu 2016 Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni'nde 4 çocuk ve 1 torun sahibi olan 47 yaşındaki Süleyman Kurtoğlu cübbe giyerek diploma aldı.

4 çocuklu babanın mezuniyet sevinci

Yayladağı İlçesi Yeni Cami müezzini olan ve yaklaşık 7 yıldır  Kaymakamlık özel kalemde çalışan Süleyman Kurtoğlu,, “Kızımı üniversite sınavlarına teşvik etmek için ben de müracaat ettim. Yayladağı Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nu kazandım. Başarılı bir şekilde 2 yılda iyi bir ortalamayla okulumu bitirdim” dedi.
4 COCUK BABASI IMAM SULEYMAN KURTOGLU, DIS TICARET BOLUMUNDEN 47 YASINDA MEZUN OLDU FOTO:HATAY, (<a href='/haberleri/DHA' class='textetiket' title='DHA haberleri'>DHA</a>)

Dış ticaret bölümü ikinci öğretimden mezun olan Kurtoğlu herkesin öğrenime her yaşta devam edecebileceğini bölertirek şunları söyledi: “Bunu herkese tavsiye ediyorum. Benim için gençlik aşısı oldu, bir iksir gibi görüyorum. İnşallah eğitimlerime devam edeceğim. Gençlerimizle yarışa devam ediyorum. Bundan sonraki hedefim üniversite sınavına girip 4 yıllık bir fakülte bitirmek.”
4 COCUK BABASI IMAM SULEYMAN KURTOGLU, DIS TICARET BOLUMUNDEN 47 YASINDA MEZUN OLDU FOTO:HATAY, (DHA)

Kurtoğlu gençlere ise, “Düzenli, zamanında, sistemli çalışarak ve okula düzenli olarak devam ettiğimizde başaramayacağımız hiçbir şey yok. Öncelikle insanın bir hedefinin olması ve bu hedefleri doğrultusunda planlı bir şekilde çalışmalıdır” tavsiyesinde bulundu.

DHA

<< Önceki Haber 4 çocuklu babanın mezuniyet sevinci Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER