Silahlanma çağrısı yapan "Osmanlı Ocakları" liselerde "seminer"e başladı!

Açıkça silahlanma çağrısı yapan Osmanlı Ocakları AKP'nin desteğiyle okullarda seminer vermeye başladı.

Osmanlı Ocakları bakın kimin isteğiyle kurulmuş...

Çocuklara silahlanmayı mı anlatacaklar!

Ak silahlanma, CHP ve HDP binalarına saldırı ve yakma olaylarında adı geçen, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kurulduğu belirtilen Osmanlı Ocakları liselerde seminer verrmeye başladı.

‘Osmanlı kültürünü yaşamak ve yaşatmayı’ kendine gaye edinmiş, resmi internet sitesinde ‘Erdoğan namusumuzdur’ yazan ve bizzat başkanının AKP ilişkisini “Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum. Osmanlı Ocaklarını ona borçluyuz. O olmasaydı, şimdi bizler olmazdık” sözleriyle anlattığı Osmanlı Ocakları yurt genelinde liselerde ‘Osmanlı’ kültürünü yaymaya çalışacak.

"ERDOĞAN’IN ASKERLERİYİZ"

Genel Başkanı A. Kadir Canpolat’ın “Recep Tayyip Erdoğan’ın askerleriyiz” dediği Osmanlı Ocakları, Urfa’nın Ceylanpınar ilçesinde, liselerde ‘Osmanlı kültür ve medeniyetinin öğrenilmesi’ konusunda seminerlere başladı.

Osmanlı Ocakları basın biriminden yapılan açıklamaya göre; Osmanlı Ocakları Ceylanpınar İlçe Başkanlığı tarafından başlatılan seminerler hem ‘Osmanlı kültürünün tam olarak öğrenilmesi ve yaşatılması konusunda yeni nesilleri bilgilendirmek’ hem de kardeşlik, birlik ve beraberlik ruhunun canlı tutulmasını sağlamak adına gerçekleştirildiği savunuldu.

Ceylanpınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün izniyle tüm liseleri kapsayacak olan seminerlerin birincisi Anadolu imam hatip lisesinde yapıldı.

YURT GENELİNDE YAPILACAK

İlk seminere, Ceylanpınar Milli Eğitim Müdürü, Ceylanpınar Kaymakamı, Ceylanpınar İlçe Müftüsü ve Ceylanpınar Osmanlı Ocakları İlçe Başkanı’nın ve öğrencilerin katılımlarıyla gerçekleşti. Bu tür seminerlerin sadece Ceylanpınar’da değil yurt genelinde birçok lisede de yapılacağı bildirildi.


<< Önceki Haber Silahlanma çağrısı yapan "Osmanlı Ocakları" liselerde... Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER