Acun ile Cem Yılmaz'ı geçen sürpriz isim

İşte ünlülerin vergi şampiyonları..

Acun ile Cem Yılmaz'ı geçen sürpriz isim

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı '2015 Vergilendirme Dönemi Yıllık Gelir Vergisi Beyanları Sonucunda Türkiye genelinde en çok vergi ödeyen isimleri açıkladı.

100 kişinin yer aldığı listede sanat camiasından sadece üç isim yer aldı.

Listede geçtiğimiz yıl 44. sırada yer alan Acun Ilıcalı bu yıl 7,644,205,90 TL ödeyerek 25. sıraya yükseldi. Ünlü şovmen Cem Yılmaz ise 5,222,250,03 TL ile 42. sıra yer aldı. Listede en dikkat çeken isim ise yapımcı Şükrü Avşar oldu. Daha önce listede hiç yer almayan Şükrü Avşar bu yıl 12,088,736,01 TL ödeyerek listede 16. sırada yerini aldı.

2013 yılında vergi rekortmenler listesinde yer alan Şahan Gökbakar, Seda Sayan, Tarkan gibi ünlü isimlerin bu yıl listede yer almaması dikkatlerden kaçmadı.ŞÜKRÜ AVŞAR KİMDİR

1984 yılında sadece sinema salonu işletmeciliği yapmak için 'Avşar Film Salonları'nı kuran Şükrü Avşar dahasonra yabancı film ithalatı, dağıtımı ve sinema filmleri, televizyon dizi filmleri yapımcılığına başladı. Osmanlı Cumhuriyeti, Evim Sensin ve Sevimli ve Tehlikeli gibi filimlerin yapımcılığını üstlenen Avşar şu sıralar ilgi ile izlenen 'Karagül' dizisinin yapımcılığını yapıyor.
<< Önceki Haber Acun ile Cem Yılmaz'ı geçen sürpriz isim Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER