Aspor'dan Beşiktaş'a akıl almaz sansür

Havuzun ASpor kanalı, Beşiktaş Sompo Japan-Zielona Gora maçında Fotomaç aleyhinde tezahürat yapan taraftarın sesini kıstı, banttan taraftar sesi verdi. Salona spiker yollamayan kanal, maçı da evden anlattı!

Aspor'dan Beşiktaş'a akıl almaz sansür

Aspor'dan Beşiktaş'a akıl almaz sansür

Beşiktaş ile Turkuvaz medya gruba arasında Trabzonspor maçı sonrası Fotomaç'ın attığı manşet nedeniyle gerginlik yaşanıyor. 

FIBA Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden Beşiktaş Sompo Japan seyircisi karşısında Zielona Gora’yı ağırlarken yayıncı kuruluş A Spor garip bir olaya imza attı.

Beşiktaş Sompo Japan-Zielona Gora maçını canlı yayınlayan A Spor, tribünlerdeki taraftarların sesini ekrana yansıtmazken, banttan taraftar sesi verdi.

futbolarena'nın haberine göre; A Spor’un tribünlerde, Fotomaç aleyhine yapılan tezahüratları ekrana vermek istemediği için bu yola başvurduğu iddia edildi.

Sosyal medyada paylaşılan videolarda Beşiktaş taraftarlarının Akatlar’daki salonu doldurduğu ve hep bir ağızdan tezahüratlar yaptığı görüldü. Siyah-beyazlılar mücadele sırasında bir ara "Fotomaç’ın manşetine şampiyon Kartal yazdıracağız." sloganı attı.

Öte yandan A Spor’un Zielona Gora maçına spiker yollamadığı öğrenildi.

<< Önceki Haber Aspor'dan Beşiktaş'a akıl almaz sansür Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER