Avni Aker bu akşam siyaha bürünecek

Trabzonspor, bu akşam oynanacak Beşiktaş karşılaşmasında, Ankara'daki terör kurbanlarını anmak için çeşitli organizasyonlar yapacak.

Avni Aker bu akşam siyaha bürünecek

6. DAKİKADA PANKART

Trabzonspor kulübünden bu akşamki anma etkinlikleriyle ilgili yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
"Ankara'da yaşanan hain saldırı sonucunda hayatını kaybeden ve yaralanan vatandaşlarımız için takımımız ısınmaya siyah tişörtlerle çıkacak. "Teröre lanet olsun" pankartı taşıyacak olan futbolcularımız, maçı da siyah bantla oynayacaklar. Maçtan önce taraftarlarımıza Türk Bayrağı dağıtılacak ve karşılaşmanın 6. dakikasında maraton tribününde şanlı bayraklarımız dalgalandığı sırada anKARA hashtagını taşıyan pankart açılacak."
ÖREM: "AVNİ AKER BU AKŞAM 'anKARA' OLACAK"

Trabzonspor Basın Sözcüsü Prof. Dr. Asım Örem ise, "Büyük bir acı yaşıyoruz. Bütün Türkiye'nin yüreği dağlandı. Ülkemizin huzuruna, birliğine ve kardeşliğine yönelik bu tür saldırılar bizi daha fazla kenetlendiriyor. Trabzonspor olarak bu acıyı yaşayanlarla aynı duyguları paylaşıyoruz. Avni Aker'de hayatını kaybeden ve yaralanan kardeşlerimizin yanında olduğumuzu göstermek için bazı organizasyonlar planladık. Bu akşam Avni Aker, anKARA dolayısıyla bütün Türkiye olacak" dedi.

Beşiktaşlı futbolcuların da karşılaşma öncesi ısınırken, önünde başı eğik bir kartal figürü ve "anKARA" yazısı bulunan tişörtler giyeceği belirtilmişti. Ayrıca her iki takım futbolcuları da karşılaşma öncesi saygı duruşunda kol kola yer alacak.

<< Önceki Haber Avni Aker bu akşam siyaha bürünecek Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER