"Beni Başbakan yapar mısın?"

Erdoğan'ın makam aracının önüne atlayan takım elbiseli bir kişi, "Beni Başbakan yapın, benden daha sadık birini bulamazsınız" deyince herkes şaşkına döndü.

Erdoğan'a "Beni Başbakan yap" dedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malatya'ya gitmek için saat 11:00'da Tarabya Köşkü'nden çıktı. Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın'ın eşlik ettiği Cumhurbaşkanı Erdoğan, makam aracını Tarabya Meydanı'nda durdu. 

Erdoğan, Tarabya Meydanı'nda gördüğü sokak simitçisinden simit aldırdı. Korumalar simitleri alırken satıcı da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanına gelerek elini öptü.


BENİ BAŞBAKAN YAPAR MISIN?

Bazı vatandaşlar da, Erdoğan'ın yanına gelerek sohbet etti. Vatandaşlardan biri, "Reis, beni Başbakan yapar mısın ? Benden daha sadık dost bulamazsın " diye seslendi.

MALATYA'YA GİTTİ

Erdoğan, daha sonra Atatürk Havalimanı'na geçti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'nde  Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım,  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan ve diğer ilgililer karşıladı. 

Erdoğan, Özel TC-ATA adlı uçakla saat 11.30'da Malatya'ya hareket etti.<< Önceki Haber "Beni Başbakan yapar mısın?" Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:
ÖNE ÇIKAN HABERLER