Bölge üniversitelerinin Adana BTÜ'ye desteği sürüyor

Bölge üniversitelerinin Adana BTÜ'ye desteği sürüyor

Çağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Çetin Bedestenci, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi (ABTÜ) Vekil Rektörü Prof. Dr. Aykut Gül'ü makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarı dileklerini iletti.

Prof. Dr. Aykut Gül'ün eski bir öğrencisi olduğunu ve kendisini böylesine önemli bir görevde görmekten mutluluk duyduğunu belirten Prof. Dr. Çetin Bedestenci, "ABTÜ'deki gelişmeleri yakından takip ediyorum. Bölgemizin böyle bir üniversiteye gerçekten ihtiyacı var. Güçlü bir yönetim ve ekiple bu ihtiyacın karşılanacağına inanıyorum. ABTÜ, gün geçtikçe daha çok gelişiyor. Prof. Dr. Aykut Gül'e başarılar diliyorum." şeklinde konuştu.

ABTÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Aykut Gül ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, "Prof. Dr. Çetin Bedestenci, geçmişte hocalığımı yapmış önemli bir bilim adamıdır. Kendisini ağırlamaktan onur ve mutluluk duydum. Çağ Üniversitesi, hem bölgemiz hem de ülkemizde tercih edilen bir üniversite konumunda. ABTÜ olarak, Çağ Üniversitesi ile yapılacak her türlü işbirliğine kapımız açık. Değerli hocama ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı. CİHAN
<< Önceki Haber Bölge üniversitelerinin Adana BTÜ'ye desteği sürüyor Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER