Bülent Arınç'tan damat Albayrak'a itiraz

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Bülent Arınç, "Sayın Berat Albayrak 'ekonomide sıkıntı yok' dediğinde itiraz ettim." dedi.

SHABER3.COM

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Bülent Arınç, "Ekonomide sıkıntı yok, bu psikolojik." diyen Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a "Ekonomide sıkıntılar mutlaka var. Hatta bakanımız ekonomide sıkıntı yok, bu psikolojik dediği zaman hem kendisine itiraz ettim." diye konuştu.

Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Bülent Arınç, katıldığı bir televizyon programında ekonomiye dair değerlendirmelerde bulundu.

Arınç, Bakan Albayrak'a ekonomi ile ilgili kriz uyarısında bulunduğunu belirtti. 

"MADDİ SIKINTILARI GÖRÜYORUZ"

Kanal 42'ye konuşan Bülent Arınç şu ifadeleri kullandı: "Ekonomide sıkıntılar mutlaka var. Hatta bakanımız ekonomide sıkıntı yok, bu psikolojik dediği zaman hem kendisine itiraz ettim hem de kamuoyuna, ne psikolojik yani... Hepimiz elimizde tuttuğumuz gibi adeta maddi olarak sıkıntıları görüyoruz.

Önemli olan sıkıntının varlığını inkar etmek değil kabul ederek bunu gidermek için yapılacak çalışmalardır. Cumhurbaşkanımızın çaba içinde olduğunu görüyorum. Sıkıntı küçük müdür, büyük müdür derseniz elbette büyüktür." 
<< Önceki Haber Bülent Arınç'tan damat Albayrak'a itiraz Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER