Büyük etkinlik bu hafta sonu!

Uluslararası Dil ve Kültür Festivali (International Festival of Language and Culture/IFLC) kapsamında dünyanın dört bir yanından katılan çocuklar bu yıl da performanslarını sergileyecek.

SHABER3.COM

SAMANYOLUHABER- Uluslararası Dil ve Kültür Festivali (IFLC) etkinlikleri bu sene 24 Ekim 2020 Cumartesi akşamı yapılacak gösteri ile başlıyor.


Yeni tip Koronavirüs (Covid-19) salgını sebebiyle internetten yayınlanacak olan etkinlikte dünyanın dört bir yanından katılan çocuklar ve gençler performanslarını sergileyecek.


"Dünyanın renkleri" diye nitelenen farklı ülkelerden onlarca öğrenci salgın sebebiyle morallerin çöktüğü bir dönemde barış ve umut mesajları verecek. 

Hazırlıkları büyük bir titizlikle devam ettiren genç yetenekler sanat severlere bu sefer online ortamda sahneye çıkacak. 

TÜRKİYE SAATİ İLE 21:00'DE BAŞLAYACAK

IFLC etkinlik öncesi yayınladığı tanıtım videosunda önceki festivallerden unutulmaz karelerden derlenmiş bir kolajı sundu. 

24 Ekim Cumartesi günü New York saati ile 14:00’te, Avrupa saati ile 20:00’da ve Türkiye saati ile 21:00’de yayınlanacak gösteri IFLC’nin YouTube kanalından seyredilebilecek.

IFLC resmi Youtube kanalından yayınlanacak olan etkinliği kaçırmamak için kanala abone olmayı unutmayın. 

<< Önceki Haber Büyük etkinlik bu hafta sonu! Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER