Demirtaş'tan savcılara: Elinize tutuşturulan hediye poşetleri sizi kurtaramayacak

Edirne Kapalı Cezaevi'nde 46 aydır tutuklu bulunan eski Halkların Demokratik Partisi (HDP) eş genel başkanı Selahattin Demirtaş’la görüşen avukat Cahit Kırkazak, sosyal medya hesabından Demirtaş’ın mesajını paylaştı.

SHABER3.COM

Avukat Cahit Kırkazak, Edirne'de tutuklu bulunan eski Halkların Demokratik Partisi (HDP) eş genel başkanı Selahattin Demirtaş’ın bazı savcılara yönelik, “Bir zamanlar kimi savcılara zırhlı araçlar bile hediye edildi. Yine de yargılanmaktan kurtulamadılar.” mesajını aktardı.

Demirtaş’la bir yıldır iddianame hazırlanmayan dosyasını görüştüklerini aktaran Kırkazak, “Merhabalar, bugün Sayın Demirtaş’ı ziyaret ettim. Demirtaş’ın taraf olmadığı dosyada bir yıldır iddianamesiz olarak tutuklu bulunduğu dosyayı tartıştık.” dedi.

"HEDİYE POŞETLERİ SİZİ KURTARAMAYACAK"

“Demirtaş’ın herkese selamları vardı.” diyen Kırkazak, “Bazı savcılara da şunu hatırlattı: bir zamanlar kimi savcılara zırhlı araçlar bile hediye edildi, yine de yargılanmaktan kurtulamadılar. Elinize tutuşturulan hediye poşetleri sizi yargılanmaktan kurtaramayacaktır.” diye konuştu.
<< Önceki Haber Demirtaş'tan savcılara: Elinize tutuşturulan hediye poşetleri... Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER