Akbatı'da Kenan Doğulu konseri

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi açılışının üçüncü yılını ziyaretçileriyle birlikte pop müziğin en sevilen ismi Kenan Doğulu ile kutlamaya hazırlanıyor...

Akbatı'da Kenan Doğulu konseri

6 Eylül Cumartesi saat 21:00’de Festival Park’ta gerçekleşecek olan konserde Kenan Doğulu sevilen şarkılarını seslendirecek.  

Akbatı  Alışveriş  ve Yaşam Merkezi açılışının üçüncü yılını ziyaretçileriyle birlikte pop müziğin en sevilen ismi Kenan Doğulu ile kutlamaya hazırlanıyor. 6 Eylül Cumartesi saat 21:00’de Festival Park’ta gerçekleşecek olan konserde Kenan Doğulu sevilen şarkılarını seslendirecek.  Hayranlarının heyecanla beklediği konserde Kenan Doğulu yüksek enerjisiyle en sevilen şarkılarıyla Akbatı misafirlerini coşturacak. Yıl boyu renkli etkinliklere ev sahipliği yapan, ulusal ve uluslararası çok sayıda ödülü olan Akbatı, bugüne kadar gerçekleştirdiği çok özel konserlere bir yenisini daha ekleyerek Kenan Doğulu konseriyle ziyaretçilerine muhteşem bir müzik ziyafeti yaşatacak. 

Akbatı kutlamalarında herkese göre eğlence var. Akbatı, üçüncü yıl kutlamalarına katılanlara, gün boyunca gerçekleştirilecek sürprizlerle festival havası yaşatacak.  Çocuklar için  eğlenceli atölye çalışmalarının yanı sıra Lezzet Platformu'nda “özel kutlama lezzetleri atölyesi” düzenlenecek. Akbatı’daki yıldönümü kutlamalarına katılanlar ayrıca 14 Eylül’e kadar devam eden Kids’ Dino Dig sergisini de ücretsiz olarak gezme fırsatı bulacak.  Dünyaca ünlü Kids’ Dino Dig dinozor sergisine katılan çocuklar etkinlik sonunda Dinozor Uzmanı sertifikası alacak.


<< Önceki Haber Akbatı'da Kenan Doğulu konseri Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER