Arma Residence'da 60 ay 0 faiz hemen teslim

Okkalar İnşaat’ın, Arma’da başlattığı Ramazan Kampanyası Ağustos sonuna kadar devam edecek.

Arma Residence'da 60 ay 0 faiz hemen teslim

 Hemen teslim son dairelerde 60 ay sıfır faiz fırsatı devam ediyor. Ayrıca, isteyene ücretsiz kiralama desteği de veriliyor. Yüksek getiri fırsatı sunan projede, fiyatlar 177 bin 600 liradan başlıyor. 

Okkalar İnşaat, Arma Residence’da hemen teslim son daireler için başlattığı Ramazan Kampanyasını ağustos ayı sonuna kadar devam ettiriyor. Kurtköy’ün yüksek getiri fırsatı sunan en ekonomik rezidans projesinde 177 bin 600 liradan başlayan fiyatlarla satılan daireler için banka kredisi kullanımında 60 ay sıfır faiz, Okkalar ödeme modelinde ise 30 ay sıfır faiz fırsatı sunuluyor. Ayrıca, satın alıp kiralama yapmak isteyenlere ücretsiz kiralama desteği sağlanırken kampanya süresince peşin alımlarda özel indirimler de uygulanıyor.

Ev ve iş yaşamını birlikte sunan Arma Residence’ın hemen teslim olmasına rağmen hala bölgenin en ekonomik rezidansı durumunda olduğunu vurgulayan Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, “Hem ekonomik, hem hemen teslim, hem kredi kullanımında 60 ay sıfır faiz imkanı sunan kampanyayla şimdi bir rezidans sahibi olmak çok daha kolay. Gelen talepler üzerine, kredi kullanmak istemeyenler için ek olarak, şirketimiz bünyesinde 30 ay sıfır faizli özel bir ödeme modeli daha hazırladık. Ağustos ayı sonuna kadar devam edecek kampanya hemen oturmak isteyenler kadar yatırımcılar için de oldukça cazip” dedi. 

264 dairenin bulunduğu projede yer alan 20 ticari birimin çok uzun süre önce satıldığını ve faaliyete geçmeye hazırlandıklarını hatırlatan Mahmut Okka, “Büyüklükleri 48 ile 235 metrekare arasında değişen 264 dairenin bulunduğu Arma’da bu ay yaşam başlıyor. İster oturmak amaçlı olsun, ister yüksek getiri potansiyelini dikkate alarak yatırım amaçlı olsun, hızla değer kazanan Kurtköy bölgesinin tam merkezinde ekonomik koşullarda rezidans sahibi olmak isteyenleri bu fırsatı değerlendirmeye davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Kurtköy’ün tam merkezinde bulunan Arma Residence, çevresinde yer alan büyük çaplı projelerin de odak noktasında. Sabiha Gökçen Havalimanı, Pendik Marinturk, ViaPort AVM, Formula 1 yarış pisti, Teknopark, Havacılık Bakım Onarım Merkezi (HABOM), Sabancı Üniversitesi, Okan Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Alarko Üniversitesi, Koç Lisesi, Coşkun Koleji, Bilfen Anaokulu, Irmak Okulları, Şişli Terakki ve Fenerbahçe Kolejleri gibi bölgeye değer katan yatırımlar, Arma Residence’a oldukça yakın mesafede. Yapımı devam eden yüksek hızlı tren projesindeki istasyonlardan birisi de Kurtköy’de olacak.


<< Önceki Haber Arma Residence'da 60 ay 0 faiz hemen teslim Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:
ÖNE ÇIKAN HABERLER