ESSA Flora'da sonbahar avantajları devam ediyor

Konutta KDV'nin yüzde 18'e çıkmasına rağmen, ESSA FLORA’da yüzde 1 olarak uygulanan KDV oranı, 600 bin liralık bir konutta yaklaşık 100 bin liralık vergi indirimi sağlıyor.

ESSA Flora'da sonbahar avantajları devam ediyor

Anahtar teslim satışların başladığı EssaFlora’da, sonbaharı orman manzaralı dairenizin salonundan izleyin. 

Essa Flora, bütün camlarından orman manzarası görünen villa tipi daireleriyle anahtar teslim alıcılarını bekliyor. Çekmeköy’ün ormana komşu son değerli arazisinde konumlanan proje, alçak katlı bloklarda doğayla iç içe bir yaşam sunuyor. Toplam satış bedeli 60 milyon TL olan projede fiyatlar 4100 TL/ m2’den başlıyor. Daireler 645.000 TL- 1.645.000 TL fiyat aralığında satışa sunuluyor. Anlaşmalı bankalarla 120 aya kadar vadelendiriliyor. Konutta KDV'nin yüzde 18'e çıkması, stoktaki ruhsatlı projeler arasında yer alan ESSA FLORA’nın yatırımcı nezdinde cazibesini artırıyor. 

Projenin yüzde 1 olarak uygulanan KDV oranı, 600 bin liralık bir konutta yaklaşık 100 bin liralık vergi muafiyeti anlamına geliyor.16 dönüm arazi üzerine kurulan ve 59 adet konuttan oluşan butik projede her biri farklı büyüklükte daire seçenekleri yer alıyor. 150 m2-320 m2 büyüklüğündeki 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler, bahçe katı, orta kat ve çatı dubleksi şeklinde çeşitleniyor. Az katlı bloklardan oluşan proje, 25 m2’lik terasları, 230 m2’lik bahçe kullanımına sahip zemin katları ve doyumsuz orman manzaralı çatı dubleksleriyle her zevke hitap ediyor.

Proje, ümraniye Plazalar Bölgesinde Ikea, Buyaka, Real ve Meydan AVM gibi alışveriş noktalarının ve birçok eğitim kurumunun yakınında yer alıyor.ESSA Yapı İnşaat Grubu Başkanı Eren Sarıoğlu: “Ormanın içinde olmak projemizin en önemli ayrıştırıcı faktörü. Şehirden kopmadan doğayı yaşamak isteyenlerin kayıtsız kalamayacağı bir lokasyondayız. İnşaatını 18 ay gibi hızlı bir sürede tamamladığımız projemizde yaşam başladı. Villa konforunda sayfiye hayatı sunan dairelerimiz, yüzde 1 KDV avantajıyla seçkin alıcı ve yatırımcılarını bekliyor.” Dedi.

Projede, sosyal donatılarla eksiksiz bir yaşam konforu sunuluyor. İki adet ortak havuz, çocuk parkı, yürüme ve bisiklet yollarının yer aldığı EssaFlora’da her dairenin kendine ait kapalı otoparkı ve deposu bulunuyor.


<< Önceki Haber ESSA Flora'da sonbahar avantajları devam ediyor Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER