Essa Flora Evleri'nde yaşam başladı

Essa Flora Evleri’nde hayat başladı. Proje, 59 adet konuttan oluşuyor.

Essa Flora Evleri'nde yaşam başladı

Essa Flora Evleri, 150 m2-320 m2 büyüklüğündeki;  2+1, 3+1 ve 4+1 daireler, 25 m2’lik teraslar, 230 m2’lik bahçe kullanımına sahip zemin katlar ve orman manzaralı çatı dubleksleri şeklinde çeşitleniyor.

Ümraniye Plazalar Bölgesi’nde yer alan Essa Flora Evleri’ni tamamlayan şirket, yaşama geçilen projede anahtar teslim satışları sürdürüyor. Alçak katlı bloklarda doğayla iç içe bir yaşam sunan Essa Flora Evleri, 59 adet konuttan oluşuyor. 150 m2-320 m2 büyüklüğündeki 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler, 25 m2’lik teraslar, 230 m2’lik bahçe kullanımına sahip zemin katlar ve orman manzaralı çatı dubleksleri şeklinde çeşitleniyor. 

Bloklar, özel yollarla ormana bağlanıyor. Salonlar, yatak odaları, çocuk odaları ve çalışma odalarının ormana bakacak şekilde projelendirilmesi Essa Flora Evleri’nin en önemli ayrıştırıcı faktörü olarak göze çarpıyor. Dairelerin tüm camlarından orman manzarası görülüyor.  Essa Flora Evleri’nde yaşayanların, kendi özelliklerine benzer kişilerle bir arada olmak istediği varsayılarak seçkin bir alıcı-yatırımcı grubu hedefleniyor. Blok satışa sıcak bakmayan şirket yetkilileri, ortak yaşam gustosuna sahip insanların projeye katma değer sağlayacağı görüşünde birleşiyor.

Essa Yapı İnşaat Grubu Başkanı Eren Sarıoğlu: “Halen iki yeni ticari proje üzerinde çalışıyoruz; biri Çekmeköy’de  ofis, diğeri ise bölgede ticari bir proje olacak. Alıcılarımız, tasarım ve inşaat sürecindeki yeni projelerimizi ilgiyle takip ediyor. Butik projeler olmalarına rağmen EssaRoyal  ve  EssaSilvaVillaları’ndaki konfor standartlarımızı daha fazla sayıda villa tipi dairelerden oluşan EssaFlora’ya da yansıttık.Projede,yaşam tarzları birbiriyle uyumlu aileler yaşasın istiyoruz.”

Essa Flora Evleri’nde fiyatlar: 4100 TL/ m2’den başlıyor. Ekim ayına özel fırsatların sunulduğu projede 645.000 TL- 1.645.000 TL fiyat aralığında satışa çıkarılan daireler için anlaşmalı bankalarla 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. Stoktaki ruhsatlı projeler arasında yer alan Essa Flora Evleri’nin yüzde 1 olarak uygulanan KDV oranı, alıcı ve yatırımcı nezdinde cazibesini artırıyor. 

Yüzde 1 KDV oranı, 600 bin liralık bir konutta yaklaşık 100 bin liralık vergi muafiyeti anlamına geliyor.İki adet ortak havuz, çocuk parkı, yürüme ve bisiklet yollarının yer aldığı projede her dairenin kendine ait kapalı otoparkı ve deposu bulunuyor. Essa Flora Evleri, Ikea, Buyaka, Real ve Meydan AVM gibi alışveriş noktalarının ve birçok eğitim kurumunun yakınında yer alıyor.


<< Önceki Haber Essa Flora Evleri'nde yaşam başladı Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:
ÖNE ÇIKAN HABERLER