Evimiz Kocaeli'nden sonbahar kampanyası

Pekdemir İnşaat, teslimine sadece 10 ay kalan Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi, Evimiz Kocaeli’nde tarihi bir fırsat kampanyası başlattı.

Evimiz Kocaeli'nden sonbahar kampanyası

Kredi kullanmak istemeyenler ise vade farksız30 ay eşit taksitli ödemeyle ev sahibi olma şansları mevcut.

Evimiz Kocaeli projesinde son 10 aya girildi. Yüzde 70’inin satışı tamamlanan, aileler için keyifli bir yaşam alanı, yatırımcılar için önemli kazanç fırsatı sunan 936 konutluk dev projede kalan konutların satışı tüm hızıyla devam ediyor. Pekdemir İnşaat’ın, 2 Ekim’e kadar devam edecek olan ve sadece 30 gün geçerli olacak sonbahar kampanyasında kaçırılmayacak fırsatlar yer alıyor. Banka kredisi kullanmak isteyene olduğu kadar, banka kredisi kullanmak istemeyene de avantajlı seçenekler sunuluyor.

Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir,Sonbahar Kampanyasının, bugüne kadar gerçekleştirdikleri en iddialı kampanya olduğunu vurgulayarak, “Kocaeli halkının ve yatırımcıların bu projenin bir parçası haline gelmelerini sağlamak amacıyla, bugüne kadar farklı seçenekler sunduğumuz pek çok kampanya yaptık” dedi. Özellikle banka kredisi kullanacak olanlar için sağlanan yüzde 0.50 kredi faiz oranının, Türkiye’de pek rastlanmayan, piyasa oranlarının çok altında, özel bir faiz oranı olduğunu belirten Pekdemir, Evimiz Kocaeli’nde ev sahibi olmak isteyenler için bunun kaçırılmayacak bir fırsat olduğuna işaret etti.

Kocaeli’nin yıldızı parlayan bölgesi Başiskele’derekor bir hızla inşa edilen ve özellikle aileler için eşsiz bir yaşam alanı sunan proje bir bütün olarak Temmuz 2015 tarihinde tamamlanmış olacak ve sahiplerine teslim edilmeye başlanacak. 122 bin 500 metrekare alan üzerine inşa edilen proje 150 milyon lirayı bulan toplam yatırım değeriyle Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi olacak. Evimiz Kocaeli’nde 2+1, 3+1 ve 4+1 tip dairelerden oluşan, 91 metrekare ile 193 metrekare arası büyüklüklere sahip, altı farklı tipte daire bulunuyor. 2+1 daireler 111 bin liradan, 3+1 daireler 150 bin liradan, 4+1 daireler ise 232 bin liradan başlayan fiyatlarla satışta.

<< Önceki Haber Evimiz Kocaeli'nden sonbahar kampanyası Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER