Gökdeniz Kartal yüzde 5 peşinatla ev sahibi yapıyor

Gülsa İnşaat - Bay Yapı Ortak Girişimi’nin Kartal'da hayata geçirdiği Gökdeniz Kartal projesi, yoğun ilgi görüyor.

Gökdeniz Kartal yüzde 5 peşinatla ev sahibi yapıyor

Mimarisi Ömer Çamoğlu’na ait Gökdeniz Kartal’da toplam 204 konut bulunuyor. Projenin Şubat  2016’da teslim edilmesi planlanıyor.

Gülsa İnşaat & Bay Yapı Ortak Girişimi tarafından Kartal Esentepe Mahallesi’nde inşa edilen Gökdeniz Kartal, oturum amacıyla tercih edilen projeler arasında yer alıyor. Şu ana kadar yüzde 20’si satılan projeye en yoğun ilgiyi sağlık ve hukuk çalışanları gösteriyor.Gökdeniz Kartal, avantajlı fiyat ve ödeme planıyla da dikkat çekiyor. 7 bin 80 metrekare arsa alanı üzerinde 35 bin metrekare inşaat alanına sahip projede; 1000 metrekare sosyal tesis, 5 bin metrekare de yeşil alan bulunuyor. 

26 katlı 2 bloktan meydana gelen Gökdeniz Kartal’da konutların tavan yüksekliği 3.20 olarak planlandı.  Mimarisi Ömer Çamoğlu’na ait Gökdeniz Kartal’da toplam 204 konut bulunuyor. İnşaatına Mayıs 2014’te başlanan projenin Şubat 2016’da sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Sosyal donatı alanlarında yarı olimpik ve çocuk havuzu, fitness, sauna, tenis, basketbol, cafe, TV salonu, çocuk parkı, yürüyüş parkuru, yaz bahçesi bulunan projede, her daire için bir araçlık kapalı otopark alanı da yer alıyor.

4 farklı ödeme planı

Kampanya 1: Yüzde 50 peşin, yüzde 50 için 48 ay sıfır faiz

Kampanya 2: Yüzde 40 peşin, yüzde 60 teslimde banka kredisi

Kampanya 3: Yüzde 4 indirim, yüzde 5 peşin, yüzde 20 teslimde, yüzde 75 banka kredisi

Kampanya 4: Yüzde 7 indirim, yüzde 25 peşin, yüzde 75 banka kredisi 

Projede uygulanan kampanyalarla ilgili bilgi veren Gülsa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Salih Satıcı, “Peşinatı az aldığımız kampanyamız ile 48 ay sıfır faiz kampanyamız, bu bölgeyi iyi bilen ve konut alma fikri olan yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor” dedi. Satıcı, “Oturum amacıyla tercih edilen projemize, lokasyonitibariyle sağlık ve hukuk çalışanları yoğun ilgi gösteriyor” şeklinde konuştu. 

Ulaşım sıkıntısının olmadığı bir lokasyonda, adalar manzarasına karşı yükselen projenin, yatırımcıya kısa vadede kazanç sağlayacağını belirten Bay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Metin Okyay Ertaş ise bölgenin genel yapı itibariyle gün geçtikçe prim yaptığını sözlerine ekledi. Metro, deniz otobüsü, E5, sahil yolu, marina, adliye, hastane, sinema ve kültür merkezi gibi noktalara ortalama 7 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan projenin; Sabiha Gökçen ve Kadıköy’e 15, Boğaz Köprüsü’ne 20, Telekom Arena’ya ise 35 dakika uzaklıkta yer aldığını söyleyen Ertaş, “Bu bölge, yaklaşık 5 sene sonra Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi haline gelecek” diye konuştu. 


<< Önceki Haber Gökdeniz Kartal yüzde 5 peşinatla ev sahibi yapıyor Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:
ÖNE ÇIKAN HABERLER