Kelebek ailesinden yaza veda partisi

Kelebek, tüm personeli ile yaza veda partisinde bir araya geldi.

Kelebek ailesinden yaza veda partisi

Çalışanların ailelerinin de katıldığı etkinlikte küçükten büyüğe herkes doyasıya eğlendi. Kelebek ailesi, üretim tesisinin bulunduğu Düzce'de geçtiğimiz Cumartesi düzenlenen büyük bir etkinlikte buluştu.


Kelebek ailesi, üretim tesisinin bulunduğu Düzce'de geçtiğimiz Cumartesi düzenlenen büyük bir etkinlikte bir araya geldi. Küçükgöl tesislerinde yaza veda partisi adı altında gerçekleşen pikniğe Kelebek Mobilya Genel Müdürü Hulusi Acar,  Pazarlama Direktörü Erkan Aydın, Mobilya ve Mutfak Satış Direktörü Serdar Sorfük ve Fabrika Müdürü Faruk Şahin gibi üst düzey yöneticiler de katıldı.
Kelebek Mobilya’nın Cumhuriyet tarihinin en köklü sanayi kuruluşlarından biri olduğunun altını çizen Acar, yaptığı konuşmada “Tüm arkadaşlarımızla beraber çoluk çocuk bir arada olabileceğimiz bir etkinlikle yaza veda etmek istedik. 80. yaşımızı kutlamaya hazırlanırken burada gördüğünüz takım kurgusunu Kelebek müşterilerini memnun etmek için de kullanacağız. Şirket kültürümüzü daha da geliştirmek, arkadaşlarımızla diyaloğumuzu her daim güçlü tutmak için bu etkinliğimizi geleneksel hale getireceğiz” dedi. 

Tüm çalışanların ve yöneticilerin, aileleri ile beraber keyifli bir gün geçirdikleri piknikte, birbirinden farklı birçok aktivite de gerçekleşti. Piknik alanında kurulu oyuncaklar ve gösteri yapan palyaçolar ile çocuklar eğlenceli saatler geçirirken, büyükler de kendileri için düzenlenen özel yarışmalara katıldı.


<< Önceki Haber Kelebek ailesinden yaza veda partisi Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER