Maslak 1453 projesine 100 milyon dolarlık talep

Ağaoğlu Şirketler Grubu, 14 Eylül’de Maslak 1453 projesinde düzenlediği brunchta 100 milyon dolarlık satış teklifi aldı.

Maslak 1453 projesine 100 milyon dolarlık talep

Bu teklifin, 25 milyon doları satışa dönerken, 75 milyon dolarlık kısmının görüşmesi devam ediyor. Etkinliğine katılan Katar Kraliçesi Şeyhe Şerife Jasem, projeden  bir katın tamamını satın aldı.

Maslak 1453 projesinde daire sahipleri ve sevdiklerinden oluşan 1600 kişilik seçkin davetlinin katıldığı brunchta Maslak 1453 ve Ağaoğlu’nun yeni ofis projesi MyNewwork yoğun ilgi gördü. Pazar günü gerçekleşen etkinlikte Ağaoğlu, bir günde 25 milyon dolarlık satış yaptı. Katar Kraliçesi’nden Maslak 1453’e Özel İlgi: Kraliçe Bir Katın Tamamını Satın Aldı.

Satışa çıktığı günden bu yana yerli ve yabancı yatırımcının sıkı takibinde olan Maslak 1453 projesinin etkinliğine katılan Katar Kraliçesi Şeyhe Şerife Jasemde projeye yoğun ilgi gösterdi. 4 saate yakın proje alanında kalan Katar Kraliçesi bir katın tamamını satın aldı.Gayrimenkul sektörünün canlanmasına katkı sağlayan 100 milyon dolarlık talebin, 25 milyon dolarlık kısmını satışa dönüştüren Ağaoğlu, geri kalan kısmının satış görüşmesine devam ediyor.  

Proje hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyenlerin akınına uğrayan Maslak 1453 satış ofisinde alıcılar görüşme yapmak için uzun kuyruklar oluşturdu. Bu hareketliliği yorumlayan şirket yetkilileri, seçim sonunda rahatlayan siyasi ortamın yanında emlak sezonu olarak kabul gören sonbahar ile birlikte canlılığın başladığını ve devam edeceğini öngördüklerini belirttiler.


<< Önceki Haber Maslak 1453 projesine 100 milyon dolarlık talep Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER