Parima satış fiyatı 2 bin dolardan başlıyor

Parima,ofis projesi satışa çıktı.223 birimin yer aldığı 16 katlı Parima’da 45 metrekare ile 910 metrekare arasında seçenekler yer alıyor.

Parima satış fiyatı 2 bin dolardan başlıyor

Zemin katta 2 adet ticari alanın ve mağazaların yer aldığı projede peşin metrekare satış fiyatları 2 bin 800 dolardan başlıyor.

iTower ve Premier Kampüs Ofis gibi sembol ofis projeleriyle gayrimenkul sektöründe fark yaratan FerYapı, yeni bir projeye imza atıyor. Benzersiz ofis ve ev ofis konseptiyle standartları yeniden belirleyen ve merkezi lokasyonuyla yatırımcısına büyük avantajlar sunan Parima satışa çıktı. 223 birimin yer aldığı 16 katlı Parima’da 45 metrekare ile 910 metrekare arasında seçenekler yer alıyor. 

Zemin katta 2 adet ticari alanın ve mağazaların yer aldığı projede peşin metrekare satış fiyatları 2 bin 800 dolardan başlıyor. Peşin ödemede yüzde 10 indirim ya da yüzde 1 peşin, 36 ay vade farksız FerYapı finansmanı ve şirketlere kolaylık sağlayacak ara ödemeli modeller ve banka kredisinden faydalanma seçenekleri FerYapı’nın yatırımcısına sunduğu ödeme avantajları arasında yer alıyor.

Parima’da, 2 bin 500 metrekare alana sahip olan  şehir bahçesi, yemyeşil ve tamamı camdan oluşan mekânın içindeki toplantı salonu ve lounge alanıyla Türkiye’de bugüne kadar yeni bir deneyimi yatırımcısına sunuyor. Yine şehir bahçesi içinde yer alan fitness salonu, kafeler ve sosyal alanlar, toplu ulaşıma yürüme mesafesinde olan bir ofis yaşamında doğa ve ferahlık hissi yaratıyor.İstanbul’un kalbi, ticaretin en işlek merkezi Merter’de yer alan Parima’nın teslim tarihi Temmuz 2015.

Parima; Merter metro ve Cevizlibağmetrobüs duraklarına yürüme mesafesinde. Güneyinde Zeytinburnu sahili, kuzeyinde iş merkezleri ve batısında sanayi bölgesiyle Parima, İstanbul’un en değerli bölgelerinin tam ortasında, Tarihi Yarımada’nın yanıbaşında yer alıyor. İstanbul’a yapılacak 3. havalimanına 35 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 5 dakika uzaklıkla olan Parima, İstanbul’dan 56 farklı ülkeye olan 4 saatlik mesafesiyle özellikle iş hayatı ve seyahatler açısından büyük avantajlar sunuyor. 


<< Önceki Haber Parima satış fiyatı 2 bin dolardan başlıyor Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER