Vadistanbul ilk etap daireleri hemen teslim satışta

Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve Keleşoğlu İnşaat ortaklığıyla inşa edilen Vadistanbul’un ilk etabında teslimler tamamlanmak üzere.

Vadistanbul ilk etap daireleri hemen teslim satışta

Yaşamın başladığı Vadistanbul’un ilk etabında son daireler hemen teslim olarak satışı devam ediyor.

Vadistanbul’un ilk etabında yaşam başladı. 3 parselden oluşan ve toplamda 424 bin metrekarelik alanda geliştirilen Vadistanbul’da; 3 bin konut, 70 bin metrekarelik alışveriş merkezi, ve 760 metre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan 29 bin metrekarelik cadde mağazaları, restoranlar, 180 bin metrekare ofis alanı ile 33 bin metrekare toplam alana sahip  5 yıldızlı otel bulunacak. %84’ünün sahiplerini bulduğu 1.111 konuttan oluşan ilk etapta, hemen teslim olarak son daireler de satışa sunuldu. 

Markalı konut projeleri arasında özel bir yer edinen Vadistanbul’da hemen teslim dairelerin fiyatları KDV dahil 575 bin TL’den başlıyor. 1+1’den 5+1 dublekse kadar değişen daire tipleri 80 – 86 metrekare ile 305 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.Kat mülkiyet tapularının da hemen verildiği projede 120 aya kadar %0,86’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi kullanılabiliyor.Vadistanbul’un dikkatleri üzerine çeken Bulvar etabı, lanse edildiği günden bugüne dek ulusal ve uluslararası yatırımcıların ilgi odağı oldu. 

Vadistanbul Bulvar, İstanbul’un en hareketli noktalarından biri haline gelecek. Satışların hızla devam ettiği VadistanbulBulvar’da ofislerin metrekaresi 3.400 dolardan başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. Bulvar  etabın yüksek donatılı ofis alanları,alışveriş merkezi, cadde mağazaları ve otelleri barındırıyor. Vadistanbul’un üçüncü ve son etabı ise konut ve ofis alanlarından oluşuyor.Evyap Holding’e ait arsa üzerinde konumlandırılan Vadistanbul, inşa edildiği bölgenin tüm çehresini değiştirecek ve şehre yeni bir yaşam merkezi kazandıracak. 

Maslak’ın devamı niteliğinde planlanan ve Ayazağa’da konumlandırılan Vadistanbul, Belgrad ormanlarıyla çevrili eşsiz bir alan içinde inşa ediliyor. Proje özellikleriyle birçok ilke imza atılacak Vadistanbul, 1 milyon 250 bin metrekarelik inşaat alanına sahip.Vadistanbul, kendi içinde bir metropol merkezi haline geliyor. Vadİstanbul’a özel olarak inşa edilecek olan metro, şehrin metro ağına bağlanacak.


<< Önceki Haber Vadistanbul ilk etap daireleri hemen teslim satışta Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER