Genelkurmay: Ağır yaralı 2 asker daha şehit oldu


Genelkurmay Başkanlığı, Diyarbakır'ın Sur ilçesinde devam eden operasyonlar esnasında ağır yaralanan üç asker ve iki polisten iki askerin tedavi gördükleri hastanede şehit olduklarını bildirdi.

TSK'nın internet sitesinden yapılan açıklamada şöyle denildi: "01 Şubat 2016 tarihinde Diyarbakır ili Sur ilçesinde devam eden operasyonlar esnasında, bölücü terör örgütü mensubu teröristlerce yapılan silahlı saldırı sonucu üç kahraman silah arkadaşımız ve iki kahraman polisimiz ağır şekilde yaralanmışlardır. Yaralılarımız derhal hastaneye sevk edilmiş, ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen iki silah arkadaşımız kurtarılamayarak saat 09.07'de şehit olmuşlardır.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, şehitlerimizin değerli ailelerine, yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarımıza ve Yüce Türk Milletine başsağlığı ve sabır, yaralanan kahraman silah arkadaşımıza ve Emniyet Teşkilatımızın kahraman mensuplarına acil şifalar temenni ediyoruz." CİHAN
<< Önceki Haber Genelkurmay: Ağır yaralı 2 asker daha şehit oldu Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER