Fuatavni yine bombaladı

Twitter fenomeni Fuat Avni, AKP'nin medyayı dizayn etme çalışmalarını deşifre etti...

Fuatavni yine bombaladı

Yalçın Akdoğan'ın haber sitelerini 'Muhalif ses istemiyoruz, karşı gelen olursa yayına devam edemez' şeklinde tehdit ettiğini yazan Fuat Avni, medyayı dizayn çalışmalarını deşifre etti.

Twitter fenomeni Fuat Avni, @fuatavnifuat hesabında yolsuzluk, MİT tırları, rehineler konusunda haber yapanların tasfiye edileceğini; gazete, TV ve internet sitelerine 'Gül'ü ön plana çıkarmayın' talimatı verildiğini; gazeteci ve TV'cilerin MİT ve adliyede sigaya çekildiğini; Doğan, Ciner, Demirören ve El Cezire'ye atılacakların listesi gittiğini yazdı.

İşte, Fuat Avni'nin o açıklamaları:

1. Tiran, medyayı dizayn etme de sınır tanımıyor. AKP aleyhine yazan ve haber yapanları MİT aylardır takip ediyordu. Kıyım listesi oluştu.

2. Tiran'ın isteği doğrultusunda Doğan, Ciner, Demirören ve El Cezire'ye atılacakların listesi gitti. 'Atılmazlarsa sizi bitiririz' dediler.

3. Gürkan Zengin'e 'Gazetecilik yapmanızı değil taraf olmanızı bekliyoruz' dediler. Gazeteci ve TV'ciler MİT ve adliyede sigaya çekildi.

4. İnternet sitelerini Akdoğan takip ediyor. 'Muhalif ses istemiyoruz, karşı gelen olursa yayına devam edemez' diye açıktan tehdit etti.

5. Yolsuzluk, MİT tırları, rehineler konusunda haber yapanlar tasfiye edilecek. Tiran başından beri bu isimleri MİT'e araştırtıyor.

6. Gazete, TV ve internet sitelerine 'AKP'de yeni oluşumla ilgili kulis haberi yapmayın?' ve 'Gül'ü ön plana çıkarmayın' talimatı verildi.

Fuat Avni'nin o tweetleri;

fuatavni-003.jpg


<< Önceki Haber Fuatavni yine bombaladı Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER