Havalimanı'nda mahsur kalan turistler otel istedi, emniyet çevik kuvvet gönderdi

İstanbul Havalimanı'nda uçuşların yoğun kar yağışı nedeniyle iptal olması turistler arasında protestoya neden oldu. Havalimanında turistlerin "We need hotel" (Hotel istiyoruz) sloganları ile otel istedi. İstanbul emniyeti ise havalimanına çevik kuvvet gönderdi.

SHABER3.COM

İstanbul’da etkili olan kar yağışı nedeniyle İstanbul Havalimanı’ndaki uçuşlar, dün 14.00 sularında geçici olarak durdurulmuştu. Uçamanyan ve havalimanında mahsur kalan turistler ise "We need hotel!" (otele ihtiyacımız var) sloganları ile durumu protesto etti. 

İstanbul emniyeti ise İstanbul Havalimanı'na durumu kontrol altına alması için çevik kuvvet ekipleri sevketti. CHP Genel Başkan Başdanışmanı Tuncay Özkan, duruma tepki göstererek, “Otel isteyen turiste polis göndermişler. Gazlatıp daha mı çok rezil edeceksiniz dünyaya bizi” dedi.

CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, İstanbul Havalimanı’na gönderilen çevik kuvvet ekiplerinin görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı. Çevik kuvvetin havalimanına girmesine tepki gösterdi. << Önceki Haber Havalimanı'nda mahsur kalan turistler otel istedi, emniyet... Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER