GÜNCEL HABERLER

Turkcell'den abonelikten ayrılan müşterisine şok mesaj! Turkcell'den abonelikten ayrılan müşterisine şok mesaj!İşte telefon operatörü Turkcell'in numarasını iptal ettiren abonesine gönderdiği o mesaj...

Tofaş fabrikası'nda üretim başladı! Tofaş fabrikası'nda üretim başladı!Tofaş, bugün işbaşı yaptı...

Özel Gündem, Samanyolu Haber TV'de Özel Gündem, Samanyolu Haber TV'deMetin Yıkar ve konuğu Ekrem Dumanlı gündeme ilişkin merak edilenleri irdeleyecek.

Faruk Loğoğlu'ndan çarpıcı 'Erdoğan' açıklamasıFaruk Loğoğlu'ndan çarpıcı 'Erdoğan' açıklamasıFaruk Loğoğlu, Tayyip Erdoğan’ın 'psikolojik saplantılarının' olduğunu savundu.

Renault’ta eyleme devam kararı!Renault’ta eyleme devam kararı!Oyak Renault’ta üretimin durmasına neden olan eylem devam ediyor...

Reuters, o TIR’ları dünyaya duyurduReuters, o TIR’ları dünyaya duyurduDünyaca ünlü İngiliz haber ajansı Reuters, Suriye'ye silah taşıdığı iddia edilen TIR’larla ilgili haber yaptı.

Galatasaray'dan bomba Saray açıklamasıGalatasaray'dan bomba Saray açıklamasıGalatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na yapılan ziyaret için, "Ankara'dan haber geldi takımı al gel. Ama ziyaret sonrası hala yolumuz yok ve metroda çalışmıyor." dedi.

Bu yol uzundur, derin sular var Bu yol uzundur, derin sular varBu haftanın mutlaka okunulası cuma sohbeti...

Kursa Gitmeden İngilizce Konuşabilirsiniz. Nasıl mı? -  ADV Kursa Gitmeden İngilizce Konuşabilirsiniz. Nasıl mı? - ADVKursa Gitmeden İngilizce Konuşabilirsiniz. Nasıl mı?

60 bin poundluk kamera lensini mahvetti 60 bin poundluk kamera lensini mahvettiKenyalı rugby oyuncusu Collins Injera, 60 bin poundu bulan lensi bir daha kullanılamayacak hale getirdi.

Son Dakika Haberler