İyi Parti'de Libya tezkeresi mesaisi...

Meclis'te gündeme gelmesi beklenen Libya tezkeresiyle ilgili İYİ Parti'deki çalışmalar devam ediyor. Akşener'in kurmaylarına görüşlerini sorduğu ifade edildi.

SHABER3.COM

Genel Başkan Meral Akşener, partisinin Divan Başkanlığından konuyla ilgili üyeler Uluslararası İlişkiler Başkanı Ahmet Kamil Erozan, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Dış İşleri Komisyonu Üyesi Adnan Sezgin, Ekonomi Politikaları Başkanı Cihan Paçacı, Genel Sekreter Uğur Poyraz ve İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ ile bir araya gelerek, tezkerenin gerekçesini inceledi ve üyelerin görüşlerini sordu.

Akşener, yarın da tezkerenin TBMM Genel Kurulu'nda görüşülmesinden önce saat 11:30'da partisinin Meclis Grubunda milletvekilleriyle istişarede bulunacak.

"TEK TEK GÖRÜŞÜ ALINACAK"

İyi Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Cihan Paçacı, toplantıda tezkereye ilişkin bilgi verildiğini ve herkesin görüşlerini ifade ettiğini söyledi.

Tezkerenin Meclis'e geldiğinden bu yana parti olarak üzerinde çalıştıklarını ifade eden Paçacı, "Genel Başkan yarın tezkere görüşülmeden önce milletvekilleriyle toplantı yapacak. Milletvekilleri bilgilendirilecek, hepsinin tek tek görüşü alınacak ve ona göre yol haritası belirlenecek." diye konuştu.
<< Önceki Haber İyi Parti'de Libya tezkeresi mesaisi... Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER