KHK mağduru komiser Özkan Kiraz: Suçumun ne olduğunu bilmek istiyorum

KHK TV'ye konuşan Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile ihraç komiser Özkan Kiraz: "Suçumun ne olduğunu bilmek istiyorum."

SHABER3.COM

Adalet ve Kalkınma Partisi'nin (AKP) 15 Temmuz 2016 darbe teşebbüs bahanesiyle yayımladığı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) Emniyet'ten ihraç edilen komiser Özkan Kiraz, KHK TV'den Berna Kavaklı'ya konuştu.
Önce açığa alınan daha sonra da KHK ile ihraç edilen Özkan Kiraz, "Dört yıldır ne ile suçlandığımı bilmek istiyorum." dedi. 

Her müracaata "Hakkında soruşturma devam ediyor." cevabı aldığına işaret eden Özkan Kiraz, dört yıl bekletilen soruşturmanın olamayacağını söylüyor. "NÜFUZLU İNSANLAR HEMEN GÖREVİNE İADE EDİLDİ"

Kendisi ve arkadaşları hakkında sahte rapor düzenleyenler, yalan ifade verenler hakkında şikâyetçi olduğunu söyleyen Kiraz, "Yaşadığımız stres, mağduriyetler bir iki kişinin dudağı arasında. Medyadan gördüğümüz kadarıyla nüfuzlu insanların hemen göreve döndüğünü görüyoruz. İhraç olduğum zaman daha 20 yıl görev yapabilirdim. Ben mesleğime aşık bir insandım. Ben bu yaşta kenarda oturmayı kabul etmiyorum. Görevimde bir çok başarıya imza attım. Ben çalışmak istiyorum." dedi. 
İnsanları kolayca mağdur edenlere seslenen Özkan Kiraz 'Bu insanların ellerine kan bulaştı, Binlerce kişi intihar etti, hasta oldu, çocukları perişan oldu ,bunun bir öbür dünyada da bir hesabı olacak ' dedi  

Programda Samsun'da yaşayan Özkan Kiraz'ın annesi ve abisi de duygularını anlattı.   
<< Önceki Haber KHK mağduru komiser Özkan Kiraz: Suçumun ne olduğunu... Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER