Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni rolü belli oldu

Başrollerini Tuba Büyüküstün'le paylaşacak olan Kıvanç Tatlıtuğ,yeni dizisinde tetikçilik yapan bir adamı canlandıracak.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan destek

VİDEO ARŞİVDİR


Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı 'Behlül' karakteri ile gönüllerde taht kurmayı başaran Kıvanç Tatlıtuğ, 'Kurt Seyit ve Şura'da yaşadığı hayal kırıklığından sonra ekranlara bir süreliğine ara vermişti. Tatlıtuğ, yeni sezonda 'Siyah Beyaz' adlı dizide babası adına tetikçilik yapan acımasız bir adamı canlandıracak.


PARTNERİ BÜYÜKÜSTÜN

Dizide Kıvanç Tatlıtuğ'un partneri Tuba Büyüküstün oldu. Büyüküstün ise Tatlıtuğ'un aksine iyiliksever bir kadın olarak karşımıza çıkacak. Bu iki karakterin buluşmasıyla büyük bir aşk yaşanacak, siyah ve beyaz buluşacak ve ortaya engellerle dolu bir dizi macera çıkacak.

Öte yandan Kıvanç Tatlıtuğ'un yönetmen olarak Mehmet Ada Öztekin'le çalışmak istediği ancak yapımcının Ali Bilgin'le anlaşması üzerine Tatlıtuğ'un önümüzdeki yıl Mehmet Ada Öztekin'le sinema filmi çekmeye karar verdiği konuşuluyor.<< Önceki Haber Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni rolü belli oldu Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER