Migros'tan bir ilk: Medya şirketi kuruldu

Çalışılan markaların doğru hedef kitleye, doğru kanal üzerinden ulaşabilmesi adına bir medya yapılanmasına giden Migros yönetimi, bu sektöre giren ilk perakende şirketi oldu.

SHABER3.COM

Medya şirketi Mimeda’yı kuran Migros, bu sektöre giren ilk perakende şirketi oldu. Mimeda, Migros'un sadakat programı Money aracılığıyla müşterilerinin ihtiyaçlarını ve ilgi alanlarını tanıyarak iş ortaklarına datadan türettiği öneri hizmeti sunuyor.

Mimeda’nın pazarlama platformunda mağaza içi iletişi, sosyal medya, MigrosTV ve espor platformu ile 120 binden fazla marka elçisine ulaşmanın mümkün olduğunu belirten Mimeda Yönetici Direktörü Kına Demirel, “Mimeda pazarlama platformunun 5 ana bölüm ve 15 farklı iletişim kanalı bulunuyor. Birlikte çalıştığımız markaların doğru hedef kitleye, doğru kanal üzerinden ulaşabilmesi için özel bir ekip ile gerekli tüm aksiyonların alınmasını sağlıyoruz. Diğer platformlardan bizi ayrıştıran en önemli özelliğimiz, oluşturulan medya bütçesinin verimli kullanıp kullanılmadığının ölçülmesine olanak sağlamamız” dedi. 
<< Önceki Haber Migros'tan bir ilk: Medya şirketi kuruldu Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER