Reis'in gizli ordusu!

Gazeteci Erkam Tufan Aytav çarpıcı bir araştırmaya imza attı.

SHABER3.COM

Erdoğan’ın kendisi için kurduğu paramiliter güç: Reis'in gizli ordusu!Aytav, Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın doğrudan kendi ideolojisi ve politikalarına hizmet eden "özel ordu" kurduğunu ortaya çıkardı.

ERDOĞAN PARAMİLİTER YAPIYA NİYE İHTİYAÇ DUYDU?

Araştırmasının sonuçlarını YouTube kanalındaki "Mercek" isimli programında yayınlayan Aytav, “Erdoğan, TSK ve Emniyet varken paramiliter yapıya neden ihtiyaç duydu? Bu yapılar nasıl ve kimlerden kuruldu? Rusya’nın bu yapılanmadaki rolü ne?” sorularına cevap veriyor.

 
Aytav’ın elde etiği bilgilere göre, ‘devlet için’ adam öldüren katiller rol model oldu. Erdoğan, TSK ve Emniyet’e güvenmiyordu. ‘Ak kontrgerilla’ Reis için vazgeçilmezdi. Muhtemel kanlı bir iç savaşın hazırlığıydı bu aslında. 

Bu amaçla ‘Ak gladyo’ya dokunulmazlık sağlandı. IŞİD, El Nusra ve ÖSO mensupları, ‘Kurtlar Vadisi çocukları’ bu yapı içinde istihdam edilecekti. 

Kurdukları özel güvenlik şirketleri üzerinden bu istihdam sağlanacaktı. ‘Ak kontrgerilla’, paramiliter yapılar,  Erdoğan’ın gösterdiği hedef doğrultusunda iş yapıyor.
<< Önceki Haber Reis'in gizli ordusu! Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER