Rıdvan Dilmen'den Mesut Özil ve Ozan Tufan yorumu

Fenerbahçe'de kadro dışı kalan yıldız isimler Mesut Özil ve Ozan Tufan ile ilgili olarak bir yorum da Rıdvan Dilmen'den geldi.

SHABER3.COM

Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan iki yıldız isim konusunda bir açıklama da futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen'den geldi.

Sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulunan Dilmen, Fenerbahçe'de kadro dışı kalan yıldız isimler Mesut Özil ve Ozan Tufan ile ilgili olarak fikirlerini paylaştı.

Cumhuriyet'te yer alan habere göre sosyal medyada takipçileriyle soru cevap etkinliği yapan Dilmen, iki oyuncunun kadro dışı kalmasıyla ilgili yöneltilen bir soruyu yanıtlarken her iki ismin de kadroya geri döneceğini düşündüğünü ifade etti.

Rıdvan Dilmen'in açıklamalarından satırbaşları şu şekilde:

"Biz de takip ediyoruz. Futbolda dünyanın her yerinde bu şekilde sürpriz kadro dışı olur. Ben de kadro dışı kaldım. Kriz yaşanmıştı ama atlatılmıştı. Hatırlayalım Alex de Souza, Türkiye'deki gelmiş geçmiş en iyi yabancı oyunculardan biri. O da yaşadı. Bunlar olur."

"Teknik direktör - oyuncu ilişkisinde de yaşanabilir, yönetimle de... Ama Mesut Özil ve Ozan Tufan gibi değerli oyuncuların, Fenerbahçe'yi seven büyük oyuncuların mutlaka kulüplerle belli bir süre sonra uzlaşı yoluna giderek tekrar geri döneceğini düşünüyorum açıkçası. Bildiğim kadarıyla Samandıra'da takımın haricindeki sahada çalışıyorlarmış."

"Belli bir zaman sonra problem olacağını düşünüyorum. Fenerbahçe'nin Mesut ile Ozan'a ihtiyacı var. Mesut ile Ozan da Fenerbahçe'yi sevdiklerini bildiğim için inşallah orayı pozitif bir şekilde değerlendirirler ve tekrar takımın içine dönerler."
<< Önceki Haber Rıdvan Dilmen'den Mesut Özil ve Ozan Tufan yorumu Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER