Saadet Partisi'nde "Cübbeli Ahmet" tartışması

Ahmet Mahmut Ünlü'nün sözlerine cevap veren İstanbul İl Başkanı Abdullah Sevim, kendisini il başkanlığında kahve içmeye davet etmişti. Sevim'in kahve davetine ise SP İstanbul Milletvekili Cihangir İslam tepki gösterdi.

SHABER3.COM

"Cübbeli Ahmet" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nu daha önce söylediği sözler sebebiyle eleştirerek, “Saadet’in proje başkanının ‘Müslümanım ama İslamcı değilim’ lafı, ‘İnsanım ama insancı değilim’ mânâsına gelmektedir. Beyaz sakalından utan be kaç yaşına gelmişsin.” demişti. 

ABDULLAH SEVİM KAHVE İÇMEK İÇİN DAVET ETMİŞTİ

Ünlü'nün bu sözlerine cevap veren İstanbul İl Başkanı Abdullah Sevim, kendisini il başkanlığında kahve içmeye davet etmişti. 

Sevim'in kahve davetine ise Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam tepki gösterdi.

Sevim'in kahve daveti üzerine Cihangir İslam; Ünlü'nün, Karamollaoğlu hakkında konuştuğu videoyu paylaşarak, "Önce bunu dinleyiniz, bu zat işte bu sözlerinden ötürü aleni özür dilemeli." dedi. 

"İSTANBUL İL BAŞKANI ONUNLA OTURUP KAHVE İÇMEMELİ"

İslam konu hakkında şunları söyledi: “Sadece Sayın Genel Başkanımıza saygısızlık etmekle kalmayan, ‘kefensiz bırakmakla’ da tehdit ettiğini zanneden bu zat aleni özür dilemedikçe @SaadetPartisi İstanbul İl Başkanı onunla oturup kahve içmemeli, yarenlik etmemelidir. Şahsi muhabbetleri varsa siyaset dışı tutulmalıdır.” 
<< Önceki Haber Saadet Partisi'nde "Cübbeli Ahmet" tartışması Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER