Ertuğrul Sağlam Samsun yolunda

Samsunspor'da Ertuğrul Sağlam sesleri...

Ertuğrul Sağlam Samsun yolunda

PTT 1'nci Ligde iddialı bir ekip kurmaya çalışan Kırmızı Beyazlı takım olağanüstü kongreye kilitlenirken, bir yandan da teknik heyet konusunda somut adımlar atmaya başladı. 

Olağanüstü kongrede yeniden aday olduğunu açıklayan Başkan Emin Kar, kolları sıvadı. İlk olarak Bursaspor'da Ertuğrul Sağlam'ın yardımcılığını yapan Birol Berkem ile sportif direktörlük konusunda el sıkışan yönetim teknik direktör konusunda da Türkiye'yi sarsacak bir isimle anlaşmak için girişimlerini hızlandırdı.

Teknik Direktör konusunda Ertuğrul Sağlam ile dirsek temasında olan yönetim, teknik adama transfer konusunda da büyük bir bütçe vermeyi planlıyor. Birol Berkem üzerinden Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ı ikna etmeye çalışan Kırmızı Beyazlılar, önemli bir mesafe aldı. Şuanda yurt dışında olan Ertuğrul Sağlam'ın Türkiye'ye döndüğünde hem Birol Berkem ile hem de yönetimle bir araya gelip görüşeceği belirtildi.

Ertuğrul Sağlam'ın isminin gündeme gelmesi ile Samsunsporlu taraftarlarda sosyal medya üzerinden sevinç çığlıkları atmaya başladı. PTT 1'nci ligde şampiyonluğa oynayıp Süper Lig'de bir kaç yıl içerisinde yeni stadıyla birlikte Avrupa yolunda önemli adımlar atmak isteyen yönetim, büyük düşünerek hamlelerini yapmaya çalışıyor.
<< Önceki Haber Ertuğrul Sağlam Samsun yolunda Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER