Fenerbahçe üç oyuncusunu kampa almadı!

Devre arası kampı için Antalya'ya giden Fenerbahçe'de, Bienvenu, Özgür Çek ve Nijerya Milli Takımı için durumu netlik kazanmayan Yobo kamp kadrosunda yer almadı.

Fenerbahçe üç oyuncusunu kampa almadı!

Teknik direktör Aykut Kocaman yönetimindeki sarı-lacivertli kafile,  Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkan özel uçakla Antalya'ya hareket etti.
     
Havalimanında güvenlik kontrolünden ilk geçen teknik direktör Kocaman,  kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen taraftarları kırmadı. Bu sırada bir  taraftar Kocaman'a, ''Hocam bizi bırakmadığınız için teşekkür ederiz'' dedi.  Taraftarlar Fenerbahçeli futbolcularla da hatıra fotoğrafı çektirdi.
        
Bu arada, golfe meraklı olduğu öğrenilen sarı-lacivertli ekibin Hollandalı futbolcusu Kuyt, golf takımlarını da Antalya'ya götürdü.
         
 -Kamp kadrosu-
         
Takımdan ayrılmaları beklenen Bienvenu ve Özgür Çek'in yanı sıra Nijerya  Milli Takımı'na gidip gitmeme durumu netlik kazanmayan Yobo da kafilede yer  almadı. Yobo'nun durumunun önümüzdeki günlerde netlik kazanacağı bildirildi.

Teknik direktör Kocaman, kamp kadrosuna altyapıdan genç isimler Hakan Cinemre, Gökhan Sazdağı, Beykan Şimşek ve Aziz Ceylan'ı da dahil etti.

Sarı-lacivertlilerin 28 kişilik kamp kadrosunda şu futbolcular  bulunuyor:

Volkan Demirel, Mert Günok, Serkan Kırıntılı, Erten Ersu, Gökhan Gönül,  Orhan Şam, Bekir İrtegün, Serdar Kesimal, Egemen Korkmaz, Hasan Ali Kaldırım,  Hakan Cinemre, Cristian, Selçuk Şahin, Mehmet Topal, Salih Uçan, Mehmet Topuz, Stoch, Meireles, Recep Niyaz, Caner Erkin, Kuyt, Krasic, Sezer Öztürk, Gökhan  Sazdağı, Sow, Semih Şentürk, Beykan Şimşek, Aziz Ceylan.
         
-Türkçe eğitimi Antalya'da sürecek-
         
Yabancı futbolcular için Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde başlatılan  Türkçe eğitimi kamp süresince de devam edecek. Futbolculara ders veren  öğretmenler de kafilede yer aldı.

Öte yandan, kampta isteyen Türk oyuncular için de İngilizce derslerinin  başlatılacağı bildirildi. İngilizce dersi verecek eğitimci de takımla birlikte  Antalya'ya gitti.

<< Önceki Haber Fenerbahçe üç oyuncusunu kampa almadı! Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:
ÖNE ÇIKAN HABERLER