1 kuruşluk oynama 4 milyar dolar yük getiriyor
1 kuruşluk oynama 4 milyar dolar yük
Mehmet Cengiz küfürlü ses kaydını kabul etti
Mehmet Cengiz küfürlü ses kaydını kabul etti
Ekrem Dumanlı sordu, hakimin cevabı şoke etti
Ekrem Dumanlı sordu, hakimin cevabı şoke etti
Derya Sazak'tan bomba açıklama!
Derya Sazak'tan bomba açıklama!

GÜNCEL HABERLER

Cristiano Ronaldo'ya büyük onur Cristiano Ronaldo'ya büyük onur Real Madrid'in Portekizli oyuncusu Ronaldo, unutamayacağı bir onurun sahibi oldu.

Demirtaş: Sen halife olursun demişler, o da inanmış Demirtaş: Sen halife olursun demişler, o da inanmış Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın

Medyaya darbeye dünya çapında tepkiler gelmeye devam ediyor Medyaya darbeye dünya çapında tepkiler gelmeye devam ediyor Özgür basını hedef alan 14 Aralık operasyonuna tepkiler, yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da devam ediyor.

Diyarbakır'da polise silahlı saldırı Diyarbakır'da polise silahlı saldırı Diyarbakır'da kimlik kontrolü yapan şahıslara müdahale etmek isteyen polise silahlı saldırı düzenlendi.

Akdeniz'de deprem! Akdeniz'de deprem! Akdeniz'de 4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Yolsuzluklara ilginç protesto Yolsuzluklara ilginç protesto Demokrasi Denetçileri Derneği üyeleri, yolsuzlukları ilginç bir şekilde protesto etti.

Balıkesir'de gol yağmuru Balıkesir'de gol yağmuru Süper Ligin 14.haftasında ligin son sırasındaki Balıkesirpor ile Kasımpaşa takımları karşılaştı.

Yeni yüzüyle dünya evine girdi Yeni yüzüyle dünya evine girdi Türkiye’nin 5'inci yüz nakli yapılan 28 yaşındaki Recep Sert, tedavi gördüğü hastanede tanıştığı Esma Akyurt i

Saç Ekimine Dikkat! -ADV Saç Ekimine Dikkat! -ADV Bilim adamlarından iddialı çıkış.“Saç ektirmeden önce, saç çıkarmanın daha kolay ve doğal bir yolu var.”

Dikkat! Yağışlar kapıda Dikkat! Yağışlar kapıda Türkiye, Balkanlar üzerinden gelecek olan soğuk ve yağışlı havanın etkisine girecek.