Şanlıurfa Emniyeti'nde skandal uygulama mı yapılıyor?
Şanlıurfa Emniyeti'nde skandal uygulama mı yapılıyor?
Erdoğan'ın o sözleri Öcalan'la ilgili gerçeği ortaya çıkardı
Erdoğan'ın o sözleri Öcalan'la ilgili gerçeği ortaya çıkardı
Fethullah Gülen Hocaefendi'den çok önemli uyarı ve tavsiyeler
Fethullah Gülen Hocaefendi'den çok önemli uyarı ve tavsiyeler
CHP'den 'Kara gün' protestosu
CHP'den 'Kara gün' protestosu

GÜNCEL HABERLER

Asım Yıldırım'dan bir Osmanlı kitabı ULU ÇINAR Asım Yıldırım'dan bir Osmanlı kitabı ULU ÇINAR Gazeteci- yazar Asım Yıldırım'ın, Osmanlı Devleti zamanında yaşanan hadiseleri anlattığı eseri satışa sunuldu.

Peter Cech'in menajerinden Beşiktaş'a açık kapı Peter Cech'in menajerinden Beşiktaş'a açık kapı Peter Cech'in bağlı olduğu menajerlik şirketinin ortaklarından Mithat Halis'ten önemli açıklamalar...

Ankara-Aksaray karayolunda kaza: 5 ölü Ankara-Aksaray karayolunda kaza: 5 ölü Ankara- Aksaray karayolunda iki otomobilin çarpışması sonucu 5 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.

TSK: PKK 6 beton mikserini gasp etti TSK: PKK 6 beton mikserini gasp etti Genelkurmay, PKK'lıların 6 beton mikserini kaçırdığını açıkladı.

Rusya’dan Batı'ya yeni rest Rusya’dan Batı'ya yeni rest Batılı ülkelerin uyguladığı yaptırımlara karşılık Rusya'nın ek tedbirler alacağı iddia edildi...

Ekmekten öyle bir şey çıktı ki Ekmekten öyle bir şey çıktı ki Ekmeğin içinden şimdiye dek çıkan kıl, ip gibi malzemelere bir yenisi Denizli’de eklendi...

Türk Oyun Geliştiricilerden yeni bir mobil oyun daha Türk Oyun Geliştiricilerden yeni bir mobil oyun daha Onivo Games adı ile çıkan 'OrangeBall' oyununu Google Play den ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

ABD uçakları yardım paketini vurdu ABD uçakları yardım paketini vurdu ABD hava kuvvetleri, koalisyon güçleri ile IŞİD'e yönelik yeni hava saldırısı gerçekleştirdi.

1 haftada göbek eriten çay - Adv 1 haftada göbek eriten çay - Adv Zor eriyen göbek yağlarını eritmek için, yeşil çaydan bile güçlü olan 800 yıllık bu çaydan içtiler.

'Kahve' sevgisinin bedelini fena ödedi! 'Kahve' sevgisinin bedelini fena ödedi! Teknik direktör Bielsa, taktik verdiği esnada yardımcısının getirdiği kahveyi unutunca olanlar oldu.

Son Dakika Haberler