"Bunlar bizim köpeğimiz"

Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, Habertürk'te yayınlanan Açık ve Net'e konuk olan eşi Nagehan Alçı'ya seslenerek programa katılan Ümit Kocasakal ile ilgili şoke eden sözler söyledi.

SHABER3.COM

Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla, Açık ve Net'e konuk olan eşi Nagehan Alçı'ya ültimatom verdi. 

Programa katılan hukukçu Ümit Kocasakal ile Nagehan Alçı arasında yaşanan gerginlik sonrası paylaşımlar yapan Kütahyalı, ''Nagehan’cım lütfen benim hatırım için hoşgörülü ol. Şu an bizim emrimizde olan, bize hizmet eden, muhalefeti bölen, bizim kontenjanımızla muhalif rolü oynayan bu arkadaş gibiler rejim için çok mühim. CHP’ye zarar verip, bize faydalı olan bu tip gibilere ihtiyacımız var'' dedi.

"BUNLAR BİZİM KÖPEĞİMİZ"

Program sırasında ültimatomlarını sürdüren Kütahyalı, mesajının devamında "... milyon dolarları indiren bu tipler bize faydalı. Kabaca ifade edeyim: Bunlar bizim köpeğimiz. Onlar bize lazım, hoşgörülü ol" ifadelerini kullandı.

"ÇOK YANLIŞ BULUYORUM"

Diğer yandan sosyal medya hesabından Kütahyalı'nın sözlerine yanıt veren Alçı, ''Rasim Ozan’ın çirkin ifadelerini kınıyorum, paylaştığı mesajın içeriğini de dilini de çok yanlış buluyor ve içinde ismimin geçmesinden üzüntü duyuyorum'' dedi.
<< Önceki Haber "Bunlar bizim köpeğimiz" Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER