Batışehir projesinde avantajlı kampanya

EgeYapıGroup’un Bağcılar’da hayata geçirdiği; “Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi” ödüllü ve ‘’2014 yılının getirisi en yüksek projesi’’ Batışehir, ev sahibi olmak isteyenlere yılın en avantajlı kampanyasını sunuyor.

Batışehir projesinde avantajlı kampanya

Global aylık bir ekonomi dergisinin gerçekleştirdiği sektör araştırmasında ‘’2014 yılının getirisi en yüksek projesi’’ olarak açıklanan, EgeYapıGroup’un İstanbul Bağcılar’da hayata geçirdiği Batışehir projesi, ev sahibi olmak isteyenlere yılın en büyük fırsatı niteliğinde bir kampanya sunuyor. Yaklaşık 900 milyon TL’lik yatırımla 818 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Batışehir Projesi’nde, 225 bin TL’den 1 milyon 822 bin TL’ye kadar farklı fiyatlarla toplam 3 bin 266 adet konut yer alıyor.

Bağcılar’da gerçekleştirilen “Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi” ödüllü Batışehir’de yerini almak isteyenler,  17 Ekim 2014  tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında; yüzde 15 peşin, yüzde 15’i 12 ay sonra yüzde 15’i 24 ay sonra ve geriye kalan kısmı 0,69 vade farkı ile 60 aya kadar Emlak Konut GYO finansmanı ile eşit taksit avantajından yararlanabilecek.

 Ayrıca banka kredisi kullanarak da  %0’dan başlayan faiz oranları ve 120 Ay’a varan vadeler ile konut sahibi olmak mümkün olacak. Proje kapsamında konutların yanı sıra FourpointsbySheroton markasının işleteceği bir otel –prestijli rezidans daireler ve A plus ofislerin yer alacağı Batışehir Premium ile çok sayıda önemli markanın da bulunacağı bir açık hava Alış Veriş Çarşısı bulunuyor.

<< Önceki Haber Batışehir projesinde avantajlı kampanya Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER