Dumankaya İnşaat Dubai Cıtyscape Global 2014 fuarı'nda

Dumankaya İnşaat, Gold sponsoru olduğu Dubai Cityscape fuarına 21-23 Eylül’de iştirak edecek.

Dumankaya İnşaat Dubai Cıtyscape Global 2014 fuarı'nda

Firma yeni projesinin lansmanı dışında, Dumankaya Ritim İstanbul, Dumankaya Horizon, hi-Fit ve Dumankaya Mozaik projelerini tanıtacak.

Dumankaya İnşaat, 21–23 Eylül tarihleri arasında Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2014 fuarına katılıyor. Dumankaya İnşaat, lansmanını ilk kez Dubai’de yapacağı proje ile ilgili ayrıntıları fuar boyunca yatırımcılar ile paylaşacak.Toplam satışların yüzde 30’unu yabancı yatırımcılara yapması sebebi ile ihracatçı kimliği de bulunan Dumankaya İnşaat, yabancı yatırımcıların odağının Türkiye  olduğuna vurgu yaptı. Cityscape fuarına katılan Dumankaya İnşaat, bu yıl Gold sponsoru olduğu fuarda, yeni projesinin lansmanı dışında Dumankaya Ritim İstanbul, DumankayaHorizon, hi-Fit ve Dumankaya Mozaik projelerini tanıtacak.

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Dumankaya şunları söyledi: “Dumankaya olarak, yeni projemizin lansmanını Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2014 fuarında yapma kararı aldık. Ortadoğu’dan, Körfez Ülkeleri’nden ve dünyanın başka coğrafyalarından fuara katılan tüm yatırımcıları, yeni projemiz vasıtasıyla Dumankaya’nın eşsiz dünyası ile tanıştırmayı hedefliyoruz. Dumankaya İnşaat olarak bugün, konut ihraç eden güçlü bir marka konumundayız.Yabancı yatırımcıların ihtiyaçlarına göre tasarlanmış özel hizmetleri ile yeni projemizin buradaki katılımcılar tarafından oldukça ilgi göreceği inancındayız.”

İnşaat sektörünün ihracata ve dolayısıyla da cari açığa anlamlı katkılar yaptığını belirten Dumankaya sözlerine şu şekilde devam etti: “Satışlarının yüzde 30’unu yabancı yatırımcıya yapan bir şirket olarak, Dumankaya İnşaat’ın artık aynı zamanda ihracatçı kimliği de bulunmaktadır. Ülkemizdeki inşaat sektörü dünyadaki etkinliğini gün geçtikçe artırmaktadır. Gelinen bu noktada, şu an için iç piyasadan öte dış piyasadaki faaliyetlerimizden önemli ve anlamlı sonuçlar almaktayız. İnşaat sektörünün ekonomiye yaptığı katkılar yadsınamaz derecede büyük ve önemlidir. Bu yüzden sektör en az üretim sektörü kadar desteklenmeli ve önü açılmalıdır.”


<< Önceki Haber Dumankaya İnşaat Dubai Cıtyscape Global 2014 fuarı'nda Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER