Özyurtlar İnşaat'tan 4 T projede kampanya

Özyurtlar İnşaat yıl sonuna kadar teslim etmeye hazırlandığı dört projesi Ncity, Nmerkez, Nşehir ve Ntown için özel avantajlar içeren bir kampanya düzenledi.

Özyurtlar İnşaat'tan 4 T projede kampanya

Kampanya kapsamında daire bedelinin yüzde 30’unu peşin verenler kalanını 120 ay taksitle ödeyebilecek.

Özyurtlar İnşaat yıl sonuna kadar teslim etmeye hazırlandığı dört projesi Ncity, Nmerkez, Nşehir ve Ntown için özel avantajlar içeren bir kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında daire bedelinin yüzde 30’unu peşin verenler kalanını 120 ay taksitle ödeyebilecek. Faiz oranının 0.83’ten başladığı kampanyadan yararlanıp ev alanların tapuları şimdiden hazır.10 bin konut üretme hedefine adım adım yaklaşan Özyurtlar İnşaat, dört projesini daha teslim etmeye hazırlanıyor. 

Bu yıl sonuna kadar Ncity, Nmerkez, Nşehir ve Ntown’uteslim etmeyi planlayan Özyurtlar İnşaat, bu dört projesini kapsayan kampanya düzenledi. Teslimata özel avantajlar içeren kampanyadan yararlanıp ev sahibi olanlar daire bedelinin yüzde 30’unu peşin verip kalanı için Vakıfbank, Tekstilbank, Ziraat Bankası ve Albaraka Türk’ten 120 ay kredi kullanabiliyor. Kampanyada faiz oranı 0.83’ten başlıyor. Ncity, Nmerkez, Nşehir ve Ntown’da yer alan tüm dairelerin krediye uygun ve tapularının hazır olduğu açıklandı.

Kampanya kapsamında 1+1 daireler NCity’de139 bin liradan,Nmerkez’deise 149 bin liradan satışa sunuluyor. Kampanya dahilindeNşehir’de2+1 daireye 199 bin liradan başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün. Yıl sonukampanyası kapsamında Ntown’dan 3+1 dairelerin fiyatıysa 259 bin liradan başlangıç gösteriyor. Dört projede de tüm konutlar yüzde 1 KDV ile satılıyor.

NCityEsenyurt, 17 katlı dört bloktan ve 528 daireden oluşuyor. Yine Esenyurt’tahayata geçen Nmerkez’de ise 564 konutun yanı sıra 146 adet ticari birimin yer aldığı NmerkezOutlet Alışveriş Merkezi bulunuyor. Esenyurt’ta yükselen Nşehir, 8 blokta 678 konuttan oluşuyor. Projede, büyüklüğü 25 metrekare ile 218 metrekare arasında değişen 136 adet dükkân var. Yapımına kısa sure önce başlanan Ntown, üç bitişik nizami blokta 72 konuttan meydana geliyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks tipinde konutlar bulunuyor.<< Önceki Haber Özyurtlar İnşaat'tan 4 T projede kampanya Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER