Rings İstanbul satış ofisi bayramda açık

Selin Yapı’dan bayram dönemine özel ‘bayram ettiren’ kampanya.

Rings İstanbul satış ofisi bayramda açık

Selin Yapı tarafından hayata geçirilen Rings İstanbul projesinin son halkası Rings Rezidans’ta yer alan dairelerden birine sıfır faiz oranıyla sahip olmak mümkün. 

Modern rezidans yaşantısını doğayla iç içe sunan Rings Rezidans, fonksiyonellik kadar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş estetik çizgilerle ‘Exclusive’ bir yaşam alanı sunuyor. Gerek mimarisi gerek sosyal yaşam alanlarıyla daire sahiplerinin kendilerini özel hissedeceği projede; daire metrekareleri, oda sayıları ve cephe değişse de konfor ve kalite daima standart. Rings İstanbul satış ofisi bayramın 3’üncü gününden itibaren açık olacak. 

Eylül başında açılan ve 9 sinema salonu, 116 mağazasıyla bölgenin tek alışveriş merkezi olan Rings AVM’ninüzerinde yer alan Rings Rezidans’taki hemen teslim evler için yüzde 1 peşinatla maket üzerinde satış yapıyor gibi cazip bir ödeme kampanyası da sunuluyor. Rings Rezidans; hemen altında yer alan 9 sinema salonu,  116 mağazasıyla bölgenin tek alışveriş merkezi olan Rings AVM sayesinde doğal hayatının güzelliklerini yaşarken şehir hayatının imkânlarından kopmak istemeyenlere zengin bir sosyal yaşam vaat ediyor. 

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 8 dakikalık mesafede bulunan Rings İstanbul, İstanbul Finans Merkezi’ne 13, Boğaziçi Köprüsü’ne 15, FSM Köprüsü’ne ise 20 dakika mesafede yer alıyor. Ayrıca ÜsküdarSabiha Gökçen Havalimanı metrosu da sitenin hemen yanı başında yer alacak.

RİNGS İSTANBUL İLETİŞİM: 444 86 00 

<< Önceki Haber Rings İstanbul satış ofisi bayramda açık Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER