Sur yapı vitrin: Lansman öncesi yüzde 10 indirimli

Sur Yapı’nın Maslak’a yaklaşık 5 dakika mesafedeki Vitrin projesi, lansman öncesi % 10 indirim, % 50 Peşin 48 ay vade farksız ödeme fırsatı ve herkesten önce evinizi seçme ayrıcalığıyla satışta.

Sur yapı vitrin: Lansman öncesi yüzde 10 indirimli

Sur Yapı’nın yeni projesi Vitrin ‘Evin en şık hali’ sloganı ile son yıllarda konut yatırımlarının arttığı Avrupa TEM otobanı üzerinde, İstanbul’un en Maslak-Levent gibi önemli iş, ticaret ve yaşam merkezlerine dakikalar mesafede yer alan Sultangazi’de hayata geçiyor. Vitrin, Sur Yapıimzasıyla, Avrupa TEM otoyoluna komşu Sultangazi’de yükseliyor. Yaklaşık 11 bin metre karelik bir alanda inşa edilecekVitrin projesi, hemen yanındaki 120 dönümlük dev şehir parkıyla bulunduğu konumda sadeliğiyle derin bir nefes etkisi yaratıyor. 

Suryapı Vitrin, bir baza üzerinde 4 konut bloğu ile 1 ticari bloktan oluşan 52 metrekareden 407 metrekareye kadar değişen büyüklüklerde, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde, normal katlar ile bunların dışında bahçe kullanımlı ve teraslı olmak üzere toplam 239 özel daireden oluşmakta. 1+1 daireler 279 bin, 2+1 daireler 381 bin, 3+1 daireler 669 bin ve 4+1 dairelerin 1 milyon 270 bin liradan başlayan fiyatlar ile satışlarına başlandığı Sur Yapı Vitrin’de bu fiyatlar üzerinden  lansmanaözel yüzde 10 indirim imkanı sunuluyor. 

Tamamı peşin ödemelerdelansmana özel uygulanan yüzde 10’luk indirimin yanı sıra ayrıca yüzde 5 daha indirim uygulanmakta. Projede bunun dışında yüzde 50 peşin, kalan %50 ise 48 ay vade farksız ödeme veya yüzde 5 peşin, yüzde 65 banka kredisi kalan teslimden itibaren 3 yıl vade farksız ödeme ile daire sahibi olabilmek mümkün. Sur Yapı Vitrin projesinin teslimlerinin 2016 Haziran’da yapılması planlanıyor. TEM otoyoluna cepheli olarak konumlanan Vitrin, Hasdal Kavşağı’na 7 km, Türk Telekom Arena'ya 13 km ve Levent-Maslak hattına ise araç ile sadece 5 dakika mesafede bulunuyor.


<< Önceki Haber Sur yapı vitrin: Lansman öncesi yüzde 10 indirimli Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER