Küçük Gelin'de Ali son anda salona girer ve...

Yeni sezonda dikkat çeken konusuyla ekrana gelen ve reytinglerde zirveye yerleşen Küçük Gelin, yepyeni bölümüyle Pazar günlerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Küçük Gelin Pazar günü, saat 20.50’de Samanyolu TV’de!

Yeni yayın dönemine hızlı bir giriş yapan ve çocuk annelerin dramını konu alan Küçük Gelin dizisi, Pazar akşamı merakla beklenen 48. bölümüyle ekrana geliyor.

Çocuğu düşürmek için Behiye’nin verdiği özel karışımla hazırlanmış çayı içen Zehra, hem kendini hem de bebeği büyük bir tehlikeye atar. Son anda yetişen Melek ve Azad, Zehra’yı hastaneye götürür. Konakta bu yaşananların şoku sürerken Nujin Ana, Zehra’ya çayı kimin verdiğini bulmaya çalışır. Çayı yok etmek için uğraşan Behiye, tam bu sırada Nujin Ana’ya yakalanınca her şey altüst olur. Diğer bir yanda yaklaşan boşanma davası için Zümrüt ve Devran, Ali’yi boşanmaktan vazgeçirmeye çabalar. Aksi taktirde Ali işlediği cinayetten ötürü ya öldürülecek ya da hapse atılacaktır. Her şeyin yolunda gitmesini isteyen Devran, Azad için çirkin bir tezgah hazırlayarak onun hapse girmesine neden olur. Mahkeme günü geldiğinde ise Ali son anda salona girer ve herkesi şok edecek kararını açıklar.

Küçük Gelin, heyecan dolu yeni bölümüyle 12 Ekim Pazar günü, saat 20.50’de Samanyolu TV’de.<< Önceki Haber Küçük Gelin'de Ali son anda salona girer ve... Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER