Metsan Nexus 25. kata ulaştı

Metsan, ünlü Mimar Daniel Libeskind ile Kartal’da inşa ettiği karma proje MetsanNexus ile dünya standartlarında bir yaşam alanı oluşturuyor.

Metsan Nexus 25. kata ulaştı

İnşasında 25. Kata ulaşılan projenin ilk etabında, deniz ve ada manzaralı 36 katlı iki bina ve ortasında 19 katlı dairesel kule olacak

Metsan, yeni projesi MetsanNexus’u; dikkat çekici mimarisi, ulaşım kolaylığı ve lüks yaşam tarzınıstandartadönüştüren yaklaşımı ile şehrin yeni çekim merkezlerinden biri olma iddiasıyla Kartal’da hayata geçiriyor. 15. katta açık havada konumlanacak olan squash kortu, farklı bir spor deneyimi yaşamak isteyen MetsanNexus’luların hizmetinde. MetsanNexus’ta ev sahiplerinin özel davetler için yararlanabilecekleri yüksek tavanlı, şık dekorasyonlu 120m² genişliğinde bir de davet odası bulunuyor. Kütüphane-dinlenme alanı ise evin dışında sessiz bir ortamda kafa dinlemek için ideal. Stüdyo ve 1+1 dairelerinde yer kaybı yaşamak istemeyenler, çamaşırhaneden faydalanabilirler. Bu lüks donatılar ve konfor öğelerinin tümü MetsanNexus sakinlerine dünya standartlarında bir yaşam alanı sunmak üzere planlandı.

Metsan Yönetim Kurulu Üyesi Cemalettin Satoğlu: “Dünyaca ünlü mimar Daniel Libeskind ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği ile Kartal’a yeni bir yaşam alanı sunuyoruz. Tüm etapları tamamlandığında konut, rezidans gibi yaşam alanlarından alışveriş merkezi, ofis, otel ve parklardan oluşan büyük bir kompleks haline gelecek olan MetsanNexus ile Kartal’ın çehresini değiştireceğiz. MetsanNexus’un satışa sunduğumuz ilk etabında, deniz ve ada manzaralı 36 katlı iki bina ve ortasında 19 katlı dairesel kule olacak. Altında yer alan mağaza, kafe ve restoranlardan oluşan meydanı ve çok sayıdaki sosyal alanıyla MetsanNexus, projede yaşayanların hayat kalitesini yükselterek yaşamı kolaylaştırmayı vadediyoruz.” dedi.

Satoğlu; ikinci etabında otel bulunan karma proje MetsanNexus için yurt içi ve yurt dışından yoğun ilgi gördüklerini ifade etti. Maltepe, Kartal ve Pendik hattının son yıllarda çok geliştiğini ve İstanbul’un yeni çekim merkezi olduğunu ifade eden Cemalettin Satoğlu,doğru lokasyonda gerçekleşen projelerin yoğun ilgi gördüğünü ve emlak sektöründe yaşanan daralmadan etkilenmediğini belirtti. MetsanNexus sakinleri, açık havuz, basketbol sahası, fitness merkezi gibi alışılagelmiş sosyal alanlara ek olarak, ayrıcalıkları standarda dönüştüren konfor öğelerine de sahipler. 

MetsanNexus projesi, lobisinden başlayarak tüm ortak alanlarında, şık ve modern yaşamı yansıtan ayrıcalıklar sunmayı hedefliyor. 36. kattaki Rooftop Teras, 19. kattaki Harmoni Teras ve SkyLounge kış bahçesi MetsanNexussakinlerinin, manzaranın tadını çıkararak keyifli vakit geçirecekleri, komşularıyla bir araya gelebilecekleri şık ve ferah ortamlar sunuyor.Bunlar dışında kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması, büyükler için sosyal aktivite  odası, golf simülasyon odası gibi MetsanNexussakinlerinin, evlerinin konforundan uzaklaşmadan hoş vakit geçirmelerine imkan verecek alanlar mevcut.

MetsanNexus,lokasyon açısından da bir kesişme noktası. MetsanNexus, Kadıköy-Kartal metrosunun Yakacık istasyonunda, metro çıkışı ile direk bağlantılı. Metro bağlantısı sayesinde MetsanNexus’tan Kadıköy’e 36 dakikada, Taksim’e ise 55 dakikada ulaşılabiliyor. E-5 Karayolu’nun üzerinde yer alan MetsanNexus E-6 Karayolu’na 5 dakika uzaklıkta. Projenin yanı başında bulunan Adnan Kahveci üst geçidi vasıtasıyla sahil yoluna gidiş 5 dakika sürüyor. MetsanNexus’un Sabiha Gökçen Havaalanı’na 10 dakika uzaklıkta ve İDO Pendik-Yalova İskelesi’ne 8 dakika mesafede

METSAN  NEXUS  İLETİŞİM :  44 44 704


<< Önceki Haber Metsan Nexus 25. kata ulaştı Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:
ÖNE ÇIKAN HABERLER