Yıldız Teknik Üniversitesi'nden Ali Dumankaya'ya ödül

Yıldız Teknik Üniversitesi Mezunlar Derneği tarafından DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya ‘Girişimcilikte Yılın Başarı Ödülü’ne layık görüldü.

Yıldız Teknik Üniversitesi'nden Ali Dumankaya'ya ödül

Yıldız Teknik Üniversitesi Mezunlar Derneği tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘Mezunlar Şöleni’, Yıldız Teknik Üniversitesi Barbaros KampüsüOditoryumu’nda gerçekleştirildi. Törende Yıldız Teknik Üniversitesi’nden mezun olan ve faaliyet gösterdiği alanlarda başarılı olan isimler ödüllendirildi. 40 bin mezun arasında gerçekleştirilen oylamayla inşaat sektöründe gerçekleştirdiği başarılı çalışmalardan dolayı ‘Girişimcilikte Yılın Başarı Ödülü’ DKY İnşaat Yönetim KuruluBaşkanı Ali Dumankaya’nın oldu.

DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, ödülü Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü İsmail Yüksek’in elinden aldı. Ali Dumankaya, ödülü almaktan gurur duyduğunu belirterek, tüm mezunlara teşekkür etti. Ali Dumankaya, “Ödülün anlamı benim için çok büyük.  Mezun olduğum üniversiteden bu anlamlı ödülü almak, daha iyi işlere imza atmak için bizleri teşvik ediyor” diye konuştu.


<< Önceki Haber Yıldız Teknik Üniversitesi'nden Ali Dumankaya'ya ödül Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER