Fenerbahçe'de Koronavirüs şüphesi: 6 oyuncu, 1 idari kadro çalışanı…

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada, erkek basketbol takımı Fenerbahçe Beko'nun bazı oyuncuları ve idari kadro çalışanlarında Koronavirüs belirtileri tespit edildiği belirtildi. Takım detaylı tarama testleri için hastaneye yönlendirildi.

SHABER3.COM

Fenerbahçe Beko’da yaklaşık 35 kişiye uygulanan test sonucunda 6 basketbolcu ve 1 idari kadro üyesinde yeni tip Koronavirüs (Covid-19) belirtilerine rastlanırken, tüm takımın daha detaylı tarama testleri için hastaneye yönlendirildiği belirtildi.  Fenerbahçeli oyunculara ve idari kadroya önce laboratuvarda tükürük testi yapıldığı, Covid-19 belirtilerine rastlanan isimlerin ardından tüm takımın hastaneye gönderildiği öğrenildi.
BELİRTİLER ÜZERİNE HASTANEYE SEVK EDİLDİ

Fenerbahçe Kulübü, erkek basketbol takımındaki corona virüsü belirtileri çıkan kişiler hakkında şu açıklamayı yaptı: “Erkek Basketbol A Takımımızda yapılan rutin kontroller sonrasında A Takımımızdan bazı oyuncularımız ile idari kadro çalışanlarımızda yeni tip Koronavirüs (Covid-19) belirtilerine rastlanmıştır.

Belirtilerin tespit edilmesiyle birlikte sağlık heyetimiz duruma ivedilikle müdahale etmiş, takımımız detaylı tarama testleri için hastaneye yönlendirilmiştir.

Hastane taramaları sonrasında detaylı bilgilendirme kamuoyuna duyurulacaktır.”
<< Önceki Haber Fenerbahçe'de Koronavirüs şüphesi: 6 oyuncu, 1 idari... Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER