Saygısız... Donarak şehit olan askerlerin bölgesine bu kaşkolla gitti...

İki askerin donarak şehit olduğu bölgeye giden İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy'un lüks kaşkolu sosyal medyanın gündemine oturdu. Louis Vuitton marka saf kaşmirden kaşkolun piyasa fiyatının 4 bin 500 lira olduğunu öğrenen vatandaşlar, Bakan Yardımcısını sert sözlerle eleştirdiler.

SHABER3.COM

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Tunceli’nin Nazımiye ilçesi kırsalında yürütülen operasyon sırasında kötü hava koşulları nedeniyle iki güvenlik görevlisinin donarak şehit olduğu bölgeye giderek incelemelerde bulundu. Helikopterle bölgeyi inceleyen Ersoy, daha sonra Nazımiye Kaymakamlığı ve Tunceli Valiliğini ziyaret etti.

4500 TL'LİK LÜKS KAŞKOLU GÜNDEME OTURDU

Bakan Yardımcısı Ersoy’un bu ziyaretlerdeki ‘lüks giyim’ tercihi de dikkat çekti. Vatandaşlar özellikle sosyal medya mesajlarında kışlık teçhizatları tam olmadığı ya da ihmal sonucu hayatını kaybeden askerleri hatırlatarak bölgeye, değeri 4500 TL olan atkıyla giden bakan yardımcısını eleştiri yağmuruna tuttu<< Önceki Haber Saygısız... Donarak şehit olan askerlerin bölgesine... Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER