Ormanada'da kiralık evinizi severseniz satın alıyorsunuz

Zekeriyaköy’de, “önce otur, sonra satın al” dönemi başlıyor.

Ormanada'da kiralık evinizi severseniz satın alıyorsunuz

Zekeriyaköy’de  inşa edilen Ormanada  projesi, çeşitli ödeme kolaylıkları ile fark yaratıyor.

Zekeriyaköy’deEczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım tarafından hayata geçirilen Ormanadakonut projesi, yatırımcılara sunduğu ayrıcalıklı yaşam alanıyla büyük beğeni topluyor. Proje, Zekeriyaköy’de,  “önce otur, sonra satın al” dönemi başlıyor. Zekeriyaköy’de  inşa edilen Ormanada  projesi, çeşitli ödeme kolaylıkları ile fark yaratıyor. 

Örneğin,Ormanada  projesinde, 12 ay süresince kirada oturan biri  oturduğu evi satın almaya karar verdiğinde,1 yılda ödediği  toplam kira bedeli  evin satış rakamından düşülüyor.Evsahibi olmakla kiracı olmak arasında kararsız kalan yatırımcılara sunulan bu alternatif,“Kanyon Yönetim ve İşletme”tarafından  yönetilenOrmanada  projesi,  yatırımcılara yaşamayı düşündükleri evi deneyimleme şansı sunuyor.

Ormanada   konut  projesi, özenle hazırlanan mimarisi sayesinde,  sokakları  dahil zengin peyzaj düzenlemesi ile adı gibi yemyeşil bir doku oluşturuyor.Ormanada  projesi, modern mimarisi ve sosyal olanakları ile  Zekeriyaköy’ün  cazibe merkezi olmaya başladı. Projede, bir çok marka ve hizmet sektörünün önde gelenleri, sosyal hayatı  renklendirmeyi  ve dingin bir ortamda insanları buluşturmayı amaçlıyor.


<< Önceki Haber Ormanada'da kiralık evinizi severseniz satın alıyorsunuz Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER