Karamollaoğlu'ndan Abdullah Gül açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konya Milletvekili Abdüllatif Şener'in yeni parti için ismi geçen Abdullah Gül ve Ali Babacan'ın Saadet Partisi'ne geçmeleri teklifine Saadet lideri Karamollaoğlu'ndan cevap geldi.

SHABER3.COM

Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu, partisinin genel merkezin basın toplantısı düzenledi. 

Karamollaoğlu, bir gazetecinin Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konya Milletvekili Abdüllatif Şener’in, “Sayın Gül ve Babacan orada burada dolaşmasınlar, hep birlikte gelsinler Saadet Partisi’nin çatısı altında düzgünce siyaset yapsınlar.” sözlerini hatırlatması üzerine değerlendirmelerde bulundu.

KARAMOLLAOĞLU: BUNLARA HER ZAMAN AÇIĞIZ

Karamollaoğlu şunları söyledi: “Abdüllatif Bey’e teşekkür ediyoruz. Saadet Partisi bugüne kadar izlemiş olduğu politikalarla ortaya koyduğu fikirlerle ülkemizin geleceği konusunda en ciddi stratejileri belirleyen siyasi partidir. Yarın Türkiye’de bir değişiklik bekleniyorsa bunun ancak Saadet Partimizin etrafında bir kenetlenmeyle sağlanacağına inanıyoruz. Tabii bunları yaparken biraz önce de belirttiğim gibi her noktada aynı düşüncede olmayabiliriz. Ama bir araya gelir meseleleri müzakere ederiz, buna her zaman açığız."  
<< Önceki Haber Karamollaoğlu'ndan Abdullah Gül açıklaması Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER