Acun Ilıcalı hangi kanalı satın alıyor?

Yapımcı Acun Ilıcalı'nın hangi kanalı satın alacağı öne sürüldü? İşte bomba iddia!

Acun Ilıcalı hangi kanalı satın alıyor?

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı hakkında büyük bir iddia ortaya atıldı. Ilıcalı'nın TV 8 kanalını satın alacağı ileri sürüldü. İşte Acun Ilıcalı'nın planı..

Geçtiğimiz gün TV 8‘in patronu Mehmet Nazif Günal ile masaya oturan Acun Ilıcalı TV 8'i satın almak için cazip bir teklifte bulundu. TV 8'in yeni patronu iddiaya göre; Acun Ilıcalı olacak.

ACUN'UN PLANI NE?

Günal ile biraraya gelen Acun Ilıcalı bütün programlarını ve yeni projelerini TV 8‘e taşımayı teklif etti. Kendi programlarıyla TV 8'in reytinglerini zirveye çıkartmayı hedefleyen Acun Ilıcalı'nın, kanalın reyting pastasındaki konumunu güçlendirdikten sonra TV 8'i yüksek bir bedelle elden çıkartmayı düşündüğü de kulislerden sızan bilgiler arasında.

Gazeteciler.com'un haberine göre; Acun Ilıcalı, TV 8‘in ve MNG grubunun sahibi Mehmet Nazif Günal ile yaptığı görüşmede teklifini detaylı bir şekilde masaya koyarken net bir yanıt alamadı. Günal‘ın teklifi düşünmek için 15 gün süre istediği ve Çin ziyareti dönüşünde cevabını vereceği öğrenildi. Eğer Acun Ilıcalı'nın teklifine olumlu bir yanıt gelirse Türk televizyonculuğunda kartlar yeniden dağıtılacak, dengeler değişecek.
<< Önceki Haber Acun Ilıcalı hangi kanalı satın alıyor? Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:  
ÖNE ÇIKAN HABERLER