Fenerbahçe, günü çift antrenmanla tamamladı


Yeni sezon hazırlıkları kapsamında çalışmalarını Düzce Topuk Yaylası Tesisleri'nde sürdüren Fenerbahçe, günü çift antrenmanla tamamladı.

Teknik direktör Vitor Pereira yönetimindeki antrenman saat 17.30'da başladı ve 1 saat sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, 2 grup halinde yapılan 5'e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla sürdü. Pas organizasyonlarının ardından şut çalışması yapan oyuncular, dar alanda gerçekleştirilen çift kale maçlarla antrenmanı tamamladı.

Caner Erkin, Jose Fernandao ve Hasan Ali Kaldırım takımdan ayrı özel program dahilinde çalışırken, bel ağrıları bulunan Emmanuel Emenike ile Romanya ekibi Voluntari'yle yapılan antrenman maçında darbe alan Yasir Subaşı ve Savaş Polat ise tedavi ve çalışmalarını takımdan ayrı sürdürdü. Öte yandan, milli takımına gittiği için sezonu geç kapatan ve bu nedenle tatili süren Bruno Alves çalışmalara daha sonra katılacak.

Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarını 3 Temmuz Cuma günü Fenerbahçe Resort ve Sport Topuk Yaylası Tesisleri'nde yapacağı çift antrenmanla sürdürecek. Sabah antrenmanı 10:30, akşam antrenmanı ise 17:30'da başlayacak. CİHAN
<< Önceki Haber Fenerbahçe, günü çift antrenmanla tamamladı Sonraki Haber >>

Haber Etiketleri:
ÖNE ÇIKAN HABERLER