Radamel Falcao İstanbul'a geldi: İşte ilk sözleri...

Galatasaray'ın yeni transferi Kolombiyalı golcü Radamel Falcao, İstanbul'a geldi.

SHABER3.COM

Galatasaray'ın yeni transferi Kolombiyalı golcü Radamel Falcao, İstanbul'a geldi. Havalimanında açıklama Kolombiyalı yıldız, "Önceliklike Tanrı'ya çok şükürler etmek istiyorum çünkü böyle özel bir formayı giymeyi nasip etti bana. Emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Galatasaray'a geldiğim için inanılmaz mutluyum şu anda" dedi.

Galatasaray'ın yeni transferi Radamel Falcao, İstanbul'a geldi. Daha önce saat 16.00'da İstanbul'da olacağı açıklanan Radamel Falcao'yu taşıyan özel uçak saat 20.30'da İstanbul'a iniş yaptı. Özel uçakla Atatürk Havalimanı’na gelen Radamel Falcao, önce sağlık kontrolünden geçecek, ardından da sözleşme imzalayacak.

"Tanrı'ya şükürler olsun, Galatasaray'dayım"

Falcao, Galatasaray Kulübü televizyonuna açıklamalarda bulundu. Yıldız futbolcu, "Tanrı'ya şükürler olsun, Galatasaray'dayım. Transferimde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Şu an inanılmaz mutlu olduğumu söyleyebilirim" ifadelerini kullandı.

Radamel Falcao, kendisini havalimanında karşılayan taraftarlara üçlü çektirdi.

Falcao için tezahüratlarda bulunan taraftarlar, Kolombiyalı golcüyü taşıyan uçağının inmesiyle birlikte coşkuyla tezahüratlarda bulundu. Falcao transferinin bitmesini aylardır büyük bir heyecanla bekleyen sarı kırmızılı taraftarlar, Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali'ne yakın bir noktada polis kontrolü eşliğinde bekleyişini sürdürüyordu.
<< Önceki Haber Radamel Falcao İstanbul'a geldi: İşte ilk sözleri... Sonraki Haber >>
ÖNE ÇIKAN HABERLER